22.08. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 8.sēde

29.08. plkst.14:00 Domes kārtējā 11. sēde

Saistītie raksti

Vivus.lv MTB maratons jau 7.septembrī

Print Friendly, PDF & Email

 

 

7.septembrī Apes novada, Alūksnes novada un Voru novada Menistes pagasta (Igaunija) apkārtnē notiks vienas no lielākajām un atpazīstamākajām kalnu divriteņu sacensībām Latvijā – Vivus.lv MTB maratons – septītais, noslēdzošais posms, kuru organizē biedrība “Latvijas Kalnu Riteņbraukšanas Attīstības Centrs”.

Biedrības organizētajās sacensībās liels uzsvars tiek likts uz visas ģimenes iesaisti – tiek piedāvātas trīs veidu trases, bezmaksas bērnu sacensības un dažādas aktivitātes līdzjutējiem. Arī šogad bez ierastajām distancēm, sportistu izaicinājumam tiks veidota ceturtā trase, kas būs 100 kilometru gara.
Paredzams, ka sacensībās piedalīsies no 700 līdz 1000 riteņbraucēji un līdzjutēji.

Plašāka informācija par distanču garumu, dienas kārtību mājaslapā http://www.mtb-maratons.lv.

Ilze Ērmane
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Dalīties:
14. augusts, 2019, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs