Saistītie raksti

Apes pilsētas svētki manā novadā sadzirdēti, sajusti un izbaudīti, papildināts ar video un foto

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 Apes pilsētas svētkos “Apes pilsētas svētki manā novadā”, kuri norisinājās no 23.augusta līdz 25.augustam, ar patiesu prieku un smaidiem ielūkojāmies mūsu novadā, sadzirdot, sajūtot un izbaudot.

Piektdien, visas dienas garumā tika veidots Ziedu paklājs pie Apes novada domes ēkas. Paldies Apes novada iedzīvotājiem par atsaucību veidojot mūsu Baltijas ceļu.

Mācītājs Jānis Zvirgzdiņš svētbrīdī Apes ev.lut. baznīcā pirms Apes pilsētas svētkiem ikkatram novēlēja, lai paliekam uzticīgi savai tautai un savam novadam.

Jānis Liberts, Apes novada domes priekšsēdētājs, atklājot Apes pilsētas svētkus, aicināja svinēt svētkus ar lepnumu par paveikto! Uzrunājot iedzīvotājos Baltijas ceļa atcerē, priekšsēdētājs pateicās visiem, kuri pirms 30.gadiem sadevās rokās par mūsu valsts brīvību un aicināja nebūt vienaldzīgiem par savu zemi Latviju!

Ar sajūtu koncertu romantisko vakaru pilsētā uzbūra Aija Andrejeva un Apes novada domes ēka izkrāsojās brīnumainās krāsās līdzās Apes novada stāstam.

Naktī pilsētiņas centrā rosījās karaokes ballīte ar enerģisko Moto kluba “Vēju kluba ordenis” prezidentu Aivaru Freimani (Frīdis).


Sestdienas rītā amatnieku un mājražotāju tirdziņš ar daudzveidīgu produkciju priecēja svētku apmeklētājus. 

Savukārt ar dažnedažādām rūkoņām, sirēnām un smiekliem pilsētiņu pamodināja svētku transportlīdzekļu parāde. Paldies visiem, kuri piedalījās, kopā mēs varam paveikt unikālas lietas!

Apes novada svētku koncertā “Dvēsele priecājas” saules atspīdēts tika stāstīts Apes novada stāsts 10 gados, caurvīts ar novada amatierkolektīvu dziesmām, dejām.

Ar mīlestību, patiesu prieku Apes novada domes priekšsēdētāja vietniece Astrīda Harju godināja pašus mazākos novadniekus un viņu ģimenes, šogad 32, kopā ar Santu Sāri-Geržu.

Bērnu lielākais prieks un sajūsma bija Putu ballītē pilsētiņas pašā centrā.

Alūksnes un Apes novadu fonds labdarības spēlē – Eža māja un erudīcijas spēlē “Prāta laboratorija” ieguva 884.42 EUR, saziedotie līdzekļi tiks izmantoti Apes bērnu rotaļu laukuma pilnveidei, lai mazajiem apeniešiem ir kur pulcēties un darboties.
Paldies brīnišķīgajai komandai – Žanetei, fonda vadītājai Dzintrai, Klintai un Antuānam. Paldies!

Savukārt svētku vakara koncerts kopā ar grupu “Baritoni” un balle kopā ar grupu “Galaktika” pieskandināja pilsētu ar pozitīvām emocijām.

Apes pilsētas svētkos ikvienam bija iespēja izbaudīt mūsu radošo un aktīvo novada kultūras dzīvi, jo patiešām, te tāda ir!

Paldies visiem iedzīvotājiem, svētku viesiem par pozitīvajām emocijām, prieku un patiesumu!

 

FOTO: Māris Šļivka

 

 

 

Dalīties:
1. septembris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs