Saistītie raksti

Apes pilsētas svētku pludmales volejbols MIX komandām

Print Friendly, PDF & Email

 

 

24. augustā norisinājās atklātās pludmales volejbola sacensības MIX komandām, kurām pieteicās 15 komandas. Dalību ņēma 8 pieaugušo un 7 jauniešu komandas, kuras tika dalītas apakšgrupās. Izspēlējot pamatturnīra spēles, no katras grupas uz pusfinālu izgāja divas spēcīgākās komandas, kas cīnījās par iekļūšanu finālā.

Vispirms savās apakšgrupās izspēlējāmies līdz divu setu uzvarai, tiekoties komandām katrai ar katru. Bet cīņā par medaļām no katras apakšgrupas, divas labākās komandas izgāja uz pusfinālu.

Pieaugušo grupā –pirmajā pusfinālā cīnījās komandas ”Abi divi” pret „AA Power” (0:2), bet otrajā pusfinālā komandas „Miksiņš” pret „”Divi”(2:0). Līdz ar to, finālā par 1.- 2.vietu spēlēja „ AA Power „pret „Miksiņš” un par 3.-4.vietu spēlēja „Divi” pret „Abi divi”. Fināla spēlē par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda „AA Power” –Ance Ozola, Arvīds Sams( Alūksne), kuri pieveica komandu „Miksiņš” –Marina Vīksniņa ( Gulbene), Elvis Bināns ( Veclaicene) , pretiniekiem piekāpjoties ar (2:0), bet cīņā par 3.vietu uzvaru guva komanda „Divi”-Ilze Latika ( Ape) un Agris Puzulis (Jaunlaicene)-(2:0), pieveic komandu “Abi divi”-Laura Skangale ( Gulbene), Reinis Kazaks ( Vidaga). 

Jauniešu grupā- pirmajā pusfinālā cīnījās „Pikachu” pret „Mangalis”(2:0), savukārt otrajā pusfinālā komandas „Cipcipcālīši” pret „Kaķplēši”( 0:2). Fināla spēles cīņās komanda “Kaķplēši “- Reinis Volbergs, Samanta Puļļa( Alūksne) izcīna otro vietu , par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda „Pikachu”-Ralfs Lānets ( Alūksne) , Hanna Gabriela Ziemiņa( Grundzāle ( 0:2), bet grūtā cīņā komanda „Cipcipcālīši”-Kristaps Svens Konoščenoks, Alīna Zīle ( Ape) izcīnīja trešo vietu , ceturtajā vietā atstājot komandu „Mangalis”– Dārta Elīza Bērziņa, Niklāvs Korkunovs.

 

 

 

 

Dalīties:
3. septembris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs