Saistītie raksti

Eiropas sporta nedēļas aktivitātes Apē

Print Friendly, PDF & Email

 

 

No 23. līdz 30. septembrim Apē, Eiropas sporta nedēļas “Piecelies un piecel citus!” ietvaros, notiks dažādas sporta aktivitātes. Aicināti piedalīties gan pilsētas iedzīvotāji, gan ciemiņi neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās gatavības!

PROGRAMMA
26.09.- 17:00
Aktivitātes senioriem ”Bumba, bumbiņa ,…..” /Apes sporta kompleksa zāle /

26.09.- 19:00
Volejbols “Ņigu,ņagu,…”/Apes sporta kompleksa zāle /

27.09.-8:30
Vingrošana ar devīzi “Tu vari, ja tu dari!”/Apes sporta kompleksa zāle / 1.-12.klase /

27.09.-12:00
„Tūrisma diena! „1.-12.klasei / Vaidavas upes apkārtne, Apes pilsētas apvidus/

27.09.-17:00
Novuss (vīrieši , sievietes)/Apes sporta kompleksa foajē /

28.09. -10:00
Galda teniss-(vīrieši un jaunieši) / Sporta kompleksa zāle/

28.09. -10:00
3×3 basketbols (vīrieši ) / Hokeja laukums (lietus gadīj. sporta kompleksa zālē/

Nosacījumi: 1. Katrs pasākuma dalībnieks uzņemas atbildību par sava veselības stāvokļa piemērotību dalībai aktivitātēs, kā arī par savu veselības stāvokli aktivitāšu laikā.2.Dalībniekiem nav atļauts piedalīties aktivitātēs alkohola reibumā un psihotropo vielu ietekmē! 3.Organizatori neuzņemas atbildību par aktivitāšu laikā gūtajām traumām. Foto -Sacensību laikā notiks fotografēšana.Foto būs pieejami mājas lapā  un sociālajos portālos. Sacensību laikā uzņemtās fotogrāfijas sacensību organizatori drīkst izmantot pašreklāmas materiālos bez saskaņošanas ar tajās redzamajiem cilvēkiem.

  Nāc un piedalies!

 

 

 

Dalīties:
20. septembris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs