Saistītie raksti

Klāt septembris Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Ar asteru krāsainību un saldrūgto mārtiņrožu elpu atsteidzies 1.septembris. Tas iezvana jauno skolas gadu, un daudziem tas saistās ar jēdzienu „jaunais gads”, jo kaut kas jauns sākas katra dzīvē no mums.

Zinību dienu Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā atveda stjuarte, kuras lomā lieliski iejutās direktora vietniece audzināšanas jomā Dagnija Pakalne,  ierazdamās ar reisu VASARA – GAUJIENA. Lidmašīnas numuru rotā skaitlis 97, jo tieši tik gadu aprit mūsu skolai šī gada septembrī. Caur jokiem uz pavisam nopietnām lietām mūs aizveda stjuarte, jo tie noteikumi, kas jāievēro lidmašīnas pasažieriem, ir būtiski arī skolēniem savās ikdienas gaitās. Prieks par 10 jaunajiem pasažieriem – pirmklasniekiem, kuri bijīgi spēra pirmos soļus 9.klases skolēnu pavadībā. Reiss bijis veiksmīgs, jo pieaudzis pasažieru – skolēnu skaits, kuri vēlas iegūt izglītību mūsu skolā.  Katra klase pārbaudīja savas zināšanas – atjautību uzdevumos, lai savā rīcībā iegūtu atraktīvās lidmašīnas modeli. Kad zālē nolaidās šo modeļu lietus, tas izraisīja vispārēju sajūsmu visiem klātesošajiem.

Novēlējumu jaunajam mācību gadam teica galvenā pilote – skolas direktore Ieva Zariņa, uzslavēdama skolēnus par labu darbu iepriekšējā mācību gadā un vēlot spēku un neatlaidību turpmākajam, paralēli mācību darbam darbojoties dažādos projektos un interešu pulciņos. Prieks, ka apstiprināts  Eiropas Savienības Erasmus + projekts.  Kā būtisku faktu direktore atzīmēja mūsu novadnieka, izcilā vēstures skolotāja Harija Grāvja ieguldījumu Gaujienas vēstures izpētē, jo skolotājam 2.septembrī apritētu 95.gadskārta. Piemiņas pasākumi tiks rīkoti Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā septembra mēnesī. Prieks, ka mūsu pedagogu saimei pievienojas jauns sporta skolotājs Oskars Laucis – mūsu skolas absolvents.

Labus vārdus turpmākajam teica Apes novada domes izpilddirektors Viesturs Dandens, paužot savu prieku, ka var sveikt skolas saimi šajā ēkā un un sekot tālāk tās gaitām.

Rudens ir uzsācis savu gājumu, iesim tam līdzi, piepildot takas ar savu darbu.

Sirsnīgi sveicieni skolēniem, skolotājiem, skolas darbiniekiem, vecākiem un vecvecākiem šajos skaistajos svētkos – Zinību dienā!

Vairāk foto skolas facebook.com lapā

Ilze Zilbere
Skolotāja 

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
3. septembris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs