Saistītie raksti

Klāt Vivus.lv MTB velomaratona noslēguma posms!

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Šo sestdien, 7. septembrī Apes un Alūksnes novadu pierobežā, kā arī Igaunijas pusē zibēs simtiem velosipēdu riteņu, jo noslēgsies Vivus.lv kalnu divriteņu (MTB) veloseriāla 2019. gada sezona. Vienlaicīgi notiks arī “Vaidavas kausa” izcīņa kalnu velomaratonā.

Sacensībām pieteikušies apmēram 1000 riteņbraucēji no visām trijām Baltijas valstīm. Pirmais starts tiks dots jau plkst. 9.00, kad kalnainās 100 kilometru distances izaicinājumā dosies vairāk kā 350 sportisti. Velomaratonā būs spēcīgs dalībnieku sastāvs, dalībnieku vidū būs arī Latvijas izlases velosportisti, kuri šajā seriālā izlēmuši piedalīties pirmo reizi.

Atgādinām, ka bez garākās “MTB 100” distances vēl būs “HRX”maratons, “LATVIJAS VALSTS MEŽI”pusmaratons, “BALTAIS”pusaudžu distance, kā arī “CIDO”bērnu brauciens. Plkst. 11.35 startēs “JOHNNY BLOOM’S” nesporta klases brauciens, kas ir jaunums šajā seriālā.

Starts un finišs atradīsies 4 km no Apes, Igaunijas ciematiņā Jaunrozē (Vastse-Roosa), viesmīlīgajā Mežabrāļu sētā “Metsavenna talu”, kur paredzēts arī sacensību seriāla noslēgums un balle dalībniekiem. Zīmīgi, ka velosportistu pulks ar savu pārbraucienu savā veidā “iesvētīs” arī iepriekšējā dienā jaunatklāto tiltu pār Vaidavas upi pie Jaunrozes dzirnavām.

Galvenie punkti trasē – Kalekaura ezers, Peļļi, Igaunijā – Paganamaa, tad Korneti, Baltiņa ezeri, Vilku kalns, Raipala ezers, Drusku kalns, Dievakalns, Palpiera ezers, Peļļi, Ape. Vaidavas upi sportisti forsēs pie Jankām un pa Jauncikužu laipu.

Plānots, ka Apes pilsētas centrā un BMX trasē kā pirmie jau pirms plkst. 12.00 parādīsies pusaudžu distances veicēji (to velosipēdu numuriem fons zilā krāsā), bet ap 13.00 jau varēsim sagaidīt ātrākos “simtnieka” pieveicējus (numuru fons dzeltens). Aicinām Līdzjutējus atbalstīt un uzmundrināt velosportistus- viņi allaž ar prieku to novērtē!

Sīkāka informācija, trases un dienas kārtība mājaslapā http://www.mtb-maratons.lv .

Astra Binde
biedrības “Motoklubs Ape” preses sekretāre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
6. septembris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs