Saistītie raksti

Par materiālo atbalstu jaunajā mācību gadā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Sākoties 2019./2020. mācību gadam Apes novada dome ir noteikusi vairākus atbalsta punktus izglītojamo ģimenēm.

Septembrī visiem Apes novada izglītības iestādēs reģistrētajiem audzēkņiem tiks apmaksāti pusdienu ēdināšanas izdevumi, bet par turpmāko atbalsta apmēru ēdināšanai lems septembrī, kad būs zināmas ēdināšanas pakalpojuma izmaksas katrā skolā.

Visiem bērniem, kuri uzsāk mācības Apes novada vispārizglītojošo skolu 1.klasēs, pašvaldība piešķir vienreizēju materiālo atbalstu EUR 30,00 apmērā.

Pašvaldība kompensē maksu par profesionālās ievirzes izglītības ieguvi Apes novada daudzbērnu ģimenēm, kuru bērni 2019./2020. mācību gadā apgūst vispārējo izglītību Apes novada izglītības iestādēs un apmeklē profesionālās ievirzes izglītības iestādes. Lai saņemtu atvieglojumus, vecākiem vai bērnu likumiskajiem pārstāvjiem ar iesniegumu un dokumentu, kas apliecina izdevumus, jāvēršas Apes novada pašvaldībā līdz katra mēneša 20.datumam.

Kā arī tiek kompensēti braukšanas izdevumi, apmaksājot sabiedriskā transporta biļetes 100% apmērā vai apmaksājot degvielas izdevumus, kas saistīti ar braucienu mācību gada laikā no dzīvesvietas līdz izglītības iestādei un atpakaļ.

Cerības piepildošu, labestīgu un radoša nemiera bagātinātu jauno mācību gadu! Lai skolā tikai zinātkāri bērni, kompetenti pedagogi un atbalstoši vecāki!

Sveicam jaunā mācību gada ieskaņā!

Apes novada dome

 

 

 

 

Dalīties:
3. septembris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs