Smiltenes novada sporta svētki 2019

31.augustā Blomes pagasta Jeberlejas estrādē notika ikgadējie „Smiltenes novada sporta svētki 2019″, kuros šogad piedalījās arī Apes novada komanda. Saskaņā ar nolikumu, mēs startējām 2 jauktās komandās ar Auces, Priekules, Skrundas un Pāvilostas novadu pārstāvjiem.

Sporta svētki tika rīkoti ar mērķi rosināt iedzīvotājus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, kā arī popularizēt sportu kā fiziskās un garīgās veselības veicinošu nodarbi.

Sacensību programmā komandām bija iekļauti desmit sporta veidi – volejbols ar nestandarta bumbu, tautas bumba, “Caurā truba”, “Purvs”, kurā galvenais bija ievērot apļa robežu, “Lielgabals”, “Aklā medicīnas brigāde” ar iespēju pārbaudīt komandas saliedētību, “Kross”, kas bija īsākā distance nekā ierasti skolā, “Teniss”, “10 minūtes armijā”, kur dalībniekiem bija jāveic militarizētu šķēršļu josla un Stendu šaušana.

Mūsu komandas cīnījās godam un rezultātā komandai “Pašvaldību spēks” (komandā startēja E.Antapsone, G.Purakalne, I.Stūrīte, G.Ķelpa, J.Ozoliņš, R.Kalniņš, M.Nikolajevs) 4.vieta, savukārt komandai “Pašvaldību tīklojums” (A.Latika, M. Vorfolomejeva, S.Spalviņa, N.Prazņicāns, A.Būda) – 7.vieta un disciplīnā “Caurā truba” – labākais rezultāts.

Sporta svētkus organizēja Smiltenes novada domes Sporta pārvalde un tās tika rīkotas projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” Nr. 9.2.4.2/16/1/052 ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Gunita Ķelpa