17.10. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

24.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Trapenes pamatskolas aktualitātes

Print Friendly, PDF & Email

 

4.oktobra rīts sākās ļoti saulains. Jau ieejot iekšā skolā mūs sagaidīja saulains sveiciens skolotāju dienā!

Īpašu rītu skolotājiem sarūpēja 5. un 6. klases skolēni. Skolotājiem bija sarūpēti dažādi pārbaudījumi: jāatpazīst ceļazīmes, ar acīm ciet jāuzzīmē kāds priekšmets, pēc taustes jāatpazīst, kas ielikts kastē, ar degunu ( ar pirkstiņkrāsām) jāuzraksta savs vārds, orientējāmies pa skolu…. Paldies visiem bērniem par šo skaisto rītu un par mīlestības pilnajiem apskāvieniem! Šodien mēs sajutāmies īpašas un mīlētas! Jūs esat paši labākie!

Līga Akmentiņa
skolotāja

 

27.septembris šogad ir Eiropas skolu sporta diena, kurā piedalās 8500 skolas no visas Eiropas.

Arī Trapenes sākumskolas skolēni šodien sportoja. Skolēni gan, iesildoties, vingroja, gan skrēja stafetes, gan leca ar lecamaukliņu, gan pārbaudīja savu lokanību un izturību. Protams, uzvarēja draudzība, smiekli, atraktivitāte, uzmundrinājumi un kopā būšana!

Šodien pat saulīte spēlējās kopā ar mums! Lai mums visiem neizsīkstošs sporta gars! 

Līga Akmentiņa
skolotāja

Dzejas nedēļa Trapenes sākumskolā!

Septembris  ir dzejas mēnesis. Trapenes sākumskolas skolēni tika aicināti kļūt par dzejniekiem un sacerēt dzejoli par Trapeni. Popularizējot Dzejas nedēļu , ceturtdienas pēcpusdienā skolēni pulcējās skolas zālē uz dažādām aktivitātēm, bija jāievieto pazudušos vārdiņus Raiņa, Friča Bārdas un Imanta Lasmaņa dzejoļos, kā arī no savirknētiem vārdiem bija jāizveido Ojāra Vācieša dzejolis „Bārdas žāvēšana”. Mūsu skolā, iespējams, mācās topošie dzejnieki!


 

Piedalās konkursa ,,Gudrs, vēl gudrāks!” filmēšana Rīgā

Miglainā 18.septembra rītā 5.un 6.klases audzēkņi kopā ar skolotāju Santu devās uz LTV studiju Rīgā, lai piedalītos raidījuma „Gudrs vēl gudrāks” filmēšanā.

6.klases audzēkne Katrīna Zariņa nosūtīja pieteikumu un tika aicināta piedalīties sezonas pirmā raidījuma tapšanā. Diena bija gara un nogurdinoša, toties visiem bija patīkama sajūta, jo varēja redzēt, kas notiek kamerai otrā pusē un kā notiek raidījuma filmēšana. Skolēniem bija iespēja satikt cilvēkus, kurus iespējams redzēt tikai televizora ekrānā.

Paldies Katrīnai par drosmi un 5.un 6. klases audzēkņiem par milzu izturību!

Līga Akmentiņa
skolotāja

 

 Ziedu upe pie skolas!

Septembris dabā ienāk ar krāšņumu- ziedu pilnām dobēm, ābolu noliektiem zariem ābelēs un bagātu ražu dārzos. Trapenes sākumskolas bērni mēneša sākumā tika aicināti piedalīties rudens ražas paklāja veidošanā pie skolas. No sanestajiem ziediem, āboliem un citiem materiāliem kopīgiem spēkiem tapa līkumaina upe, kura iztek no pīta groza. Priecāsimies kopīgi par rudens krāšņumu!

Līga Akmentiņa
skolotāja

 


14.septembra rītā skolas skolēni kopā ar vecākiem un skolotājiem devās kartupeļu talkā pie saimnieka V. Liepiņa.

Lielās un mazās rociņas čakli lasīja kartupeļus. Mīļš paldies Dāvja un Beātes vecākiem, Amandas un Emīla vecākiem, Matildes un Armanda mammai, Daniela, Samantas un Leonīda tētim, Pētera, Ingas un Kārļa mammai, Amēlijas mammai, Markusa un Raimonda mammai, Katrīnas, Jēkaba un Miķeļa mammai, Tomasa un Alises mammai par veltītu laiku un spēku, ko ieguldīja šajā saulainajā dienā, lai bērni skolas ēdnīcā pusdienās varētu ēst savā pagastā izaugušus kartupeļus. Paldies arī čaklajām, mūsu skolas skolotājām!

Līga Akmentiņa
skolotāja
Dalīties:
24. septembris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs