Saistītie raksti

15.novembrī Lūgšanu brokastis Apē

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Šā gada 15.novembrī atjaunotajā Apes tautas namā notiks Apes un Alūksnes novadu Lūgšanu brokastis “Redzi, abu Savu roku plaukstās Es tevi esmu iezīmējis…” /Jesejas 49:16a/

Apes un Alūksnes novadu Lūgšanu brokastīs piedzīvosim mūsu līdzcilvēku – mācītāja Edija Kalekaura, daudzu grāmatu autores, Pavasara studija vadītājas Ineses Prisjolkovas, prāmja “Estonia” pasažiera Inta Kļaviņa un mammas, kura izdzīvoja katru dēla dzīves mirkli Agitas Stutiņas – atklāsmes par Dieva esamības klātbūtni dzīves stundās un nestundās, kas liek izmainīt paša cilvēka attieksmi uz daudzām lietām, savstarpējām attiecībām, notikumiem.

Sarīkojuma mērķis ir pulcēt dažādu jomu pārstāvjus – uzņēmējus, pašvaldību darbiniekus, izglītības un kultūras iestāžu darbiniekus, dažādu konfesiju mācītājus, lai panāktu viens otram pretim pa atbalsta, labestības un laipnības laipu.

Pieteikt dalību Lūgšanu brokastīs, kā arī ziedojumu aicinām veikt līdz 2019. gada 1. novembrim:

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”, Reģ Nr. 40008090271, Konts LV96UNLA0050019750651 vai Nodibinājuma “Alūksnes un Apes novada fonds” birojā katru darba dienu no pulksten 10.00 līdz pulksten 17.00

Ziedojums 5.00 EUR brokastīm, 15.00 EUR labdarības mērķim: “Atbalsts Apes un Alūksnes novadu ģimenēm ar bērniem”.

Pieteikt dalību un vairāk informācijas: Ilva Sāre, tālrunis 29222180, ilva.sare@ape.lv Dzintra Zvejniece, 28642250, dzintra_zv@inbox.lv

Apes un Alūksnes novadu Lūgšanu brokastis organizē Apes novada pašvaldība, Alūksnes novada pašvaldība, Alūksnes un Apes novada fonds.

 

 

 

 

Dalīties:
29. oktobris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs