Saistītie raksti

Sākas Apes novada čempionāts basketbolā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Sestdien, 2. novembrī, Apes sporta kompleksā starts tiks dots Apes novada čempionātam basketbolā, kas norisināsies līdz 2.decembrim.

Piecas komandas, apvienojot labākos novadu spēlētājus, savstarpēji sacentīsies divos apļos, noskaidrojot veiksmīgākos. Komandu meistarība ir pietiekoši augsta un līdzīga, tādēļ sagaidāmas spraigas spēles. Pagājušā gada uzvarētājiem “Cita Opera” Alūksne, būs jāaizstāv tituls. Uz to tieksies arī “Apiņi” Ape, viena no labākajām Smiltenes novada komandām” Grundzāle” , pagājušā gada 3. vietas ieguvēji “Gaujiena” un arī “Kalna namiņš “ Alūksne.

Spēļu grafiks 2.novembrī
10.00 – “Grundzāle” – “Kalna Namiņš”
11.20 – “Cita Opera” – “Gaujiena”
12.40 – “Apiņi” – “Grundzāle”
14.00 – “Kalna Namiņš” – “Cita Opera”
15.20 – “Apiņi” – “Gaujiena”

Spēļu grafiks 9.novembrī
10.00 – “Grundzāle” – “Cita Opera”
11.20 – “Apiņi” – “Kalna Namiņš”
12.40 – “Grundzāle” – “Gaujiena”
14.00 – “Apiņi” – “Cita Opera”
15.20 – “Kalna Namiņš” – “ Gaujiena”

Aicinām līdzjutējus!

______________________________________________________________

Sestdien, 26. oktobrī, Apes sporta kompleksā starts tiks dots Apes novada čempionātam basketbolā, kas norisināsies līdz 2.decembrim.

Sacensību galvenais tiesnesis Juris Ozoliņš informē, ka pieteikties iespējams līdz 18. oktobrim, zvanot pa tālruni 26165824, savukārt vārdiskie pieteikumi jāiesniedz līdz pirmās spēles sākumam. Komandā atļauts pieteikt līdz 12 spēlētājus. Piedalās Apes novada un organizatoru uzaicinātās komandas no citiem novadiem. Komandu pārstāvju sanāksme 18. oktobrī plkst. 18.00 Apes sporta kompleksā.

Nolikums

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
29. oktobris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs