Saistītie raksti

Aizritējusi pirmā Apes novada pašvaldības aģentūras “Apes kultūras un tūrisma centrs” sanāksme

Print Friendly, PDF & Email

 

 

7. oktobrī uz pirmo kopīgo sanāksmi atjaunotajā Apes tautas namā pulcējās Apes novada Apes un Gaujienas tautas namu, Trapenes kultūras nama, Virešu saieta nama, Apes, Vidagas, Gaujienas un Trapenes bibliotēku, J.Vītola memoriālā muzeja “Anniņas”, E. Zālītes un Trapenes novadpētniecības māju, Virešu novadpētniecības istabas un Gaujienas pagasta Biznesa, izglītības, informācijas un tūrisma centra vadītāji, privātā senlietu muzeja “Fazāni” īpašnieks no Trapenes pagasta, Gaujienas un Virešu pagasta pārvaldes vadītāji, Komunālās aģentūras vadītājs, Vides dizaina speciāliste, Apes pilsētas un Apes pagasta vēstures liecību glabātāja, lai noteiktu 2020. gada prioritātes kultūras un tūrisma iestāžu darbībā.

Jaukā, radošā un darbīgā atmosfērā tika noteiktas galvenās vadlīnijas nākošā gada kopīgai sadarbībai Apes novadā kultūras un tūrisma jomā, izdiskutēts par galvenajiem pasākumiem, veicamajiem darbiem kultūras iestādēs.

Sanāksmi vadīja Apes novada pašvaldības aģentūras “Apes kultūras un tūrisma centrs” direktore Iveta Kovtuņenko. Interesanti bija uzklausīt Apes novada domes izpilddirektora V.Dandena vērojumus par dabas objektu sakoptību citviet Latvijā un ārvalstīs. Sirsnīgi vārdi un laba vēlējumi kopīgi veicamajiem darbiem izskanēja no Apes novada domes priekšsēdētāja vietnieces Astrīdas Harju.
Visas Apes novada kultūras un tūrisma iestādes ir gatavas jauniem izaicinājumiem un kopīgam radošam darbam, jo tikai visiem sadarbojoties var paveikt lielas lietas, veidojot interesantus, daudzveidīgus pasākumus un radīt jaunus tūrisma produktus.

 

Iveta Kovtuņenko
Apes novada pašvaldības aģentūras
“Apes kultūras un tūrisma centrs” direktore 
Dalīties:
9. oktobris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs