Saistītie raksti

Apes tautas nams un bibliotēka – kopējā Gaismas ceļā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Straujiem soļiem krāšņais oktobra mēnesis pietuvojies mūsu Valsts svētku mēnesim. 17.novembrī atklāsim renovēto Apes tautas nama un bibliotēkas māju – Mūsu Gaismas pili.

Oktobris Apes tautas namā un bibliotēkā ir iesācies darbīgi, padarot vēl nepaveikto, sākam izpucēt visas telpas un ielaist tajās dzīvības elpu. Mēs ļoti vēlamies, lai šajā mājā pretī nāk mīlestība, satiekas cilvēku labie darbi, nodomi un acu skati. Šī ir visu mūsu kopīgā māja, kuru kopā apdzīvojot, mēs varam radīt tās īpašo auru.

Apes tautas namā savu jauno sezonu ir uzsākuši 10 amatiermākslas kolektīvi. Mums ir ļoti paveicies, jo ar mūsu cilvēkiem strādā kolektīvu vadītāji, kuri no sirds mīl un dara savu darbu.

Mēs esam daudz domājuši kā labāk iekārtot iekštelpas tā, lai tās būtu piemērotas ikvienam apmeklētājam, īpaši vecāka gadagājuma cilvēkiem. Jau 17.novembrī visus sagaidīs patīkams pārsteigums, jo Apes bibliotēkas 1.stāvā būs iekārtota Lasītava, kur ikviens apmeklētājs varēs lasīt laikrakstus, žurnālus, iepazīties ar jaunākajām grāmatām, apmaksāt rēķinus, izmantojot e-pakalpojumus. Galvenais mērķis, lai vecākā gadagājuma cilvēkiem visi nepieciešamie pakalpojumi būtu pieejami 1.stāvā.

Nākošgad būtiskas pārmaiņas plānotas bibliotēkas 2.stāvā, jo bijusī Lasītavas telpa pārtaps par bērnu un jauniešu telpu, kurā būs košas mēbeles, rotaļu un grāmatiņu stūrītis pašiem mazākajiem bibliotēkas apmeklētājiem un multifunkcionāls TV, kurā varēs skatīties multenītes, kā arī rīkot dažādus izzinošus konkursus, viktorīnas skolēniem, pieaugušajiem. Notiks dažādas prezentācijas par vides u.c. jomām, notikumiem.

Mēs ejam pa Gaismas ceļu un aicinām ikvienu no jums mums piebiedroties.

Ļoti gaidīsim jūs 17. novembrī uz mūsu nama atklāšanas svētkiem!

No plkst. 16.00 aicinām jūs apmeklēt, iepazīt bibliotēkas, tautas nama telpas.

Radošo ideju centrā nobaudīt kūku un kafiju mūsu svētku kafejnīcā, aplūkot Ingrīdas Rutkas personālizstādi “Vērtību sintēze/ Itālijas piezīmes. Tautas nama mazajā zālē aplūkot TLMS ”Kalme” izstādi “No dabas ziedu vainadziņš, man krāsains dzīpariņš”. Dzirdēt, steļļu klaboņu un redzēt kā top krāsainas segas.

Plkst. 17.00 tautas nama lielajā zālē satikties kopējā Gaismas ceļā, lai atcerētos šī ceļa sākumu, svinētu latviskumu, godinātu mūsu cilvēkus un vienotos kopējā lūgšanā par mūsu zemi.

Plkst. 22.30 iedejot jauno zāles grīdu kopā ar grupu “Ceļojums”.

Par skaistiem svētkiem!

Ilva Sāre
Apes tautas nama vadītāja
Iveta Kovtuņenko,
Apes novada pašvaldības aģentūras “Apes kultūras un tūrisma centrs” direktore
Dalīties:
31. oktobris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs