20.05.
Finanšu un tautsaimniecības
komitejas 5.sēde

27.05.
Domes kārtējā 6.sēde

 

 

 

Saistītie raksti

Papildināts galda tenisa un novusa inventārs Apē

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Apes sporta kompleksā 26.oktobrī notika pirmais galda tenisa turnīrs, pateicoties galda tenisa spēles entuziasta Ingusa Meistera iniciatīvai un Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” projekta Nr.19-07-AL26-A019.2202-000002 “Novusa, galda tenisa un cita inventāra iegāde tautas sporta attīstībai un sacensību organizēšanai Apes novadā” ietvaros iegādātajiem jaunajiem galda tenisa inventāra komplektiem un norobežojošām barjerām.

Papildus šī projekta ietvaros ir iegādāti arī 10 novusa galda komplekti,apbalvošanas pjedestāls un sporta tērpi, kuri papildinās jau esošo materiāltehnisko bāzi un nu nodrošinās pilnvērtīgus sacensību organizēšanas darbus.

Jāteic, ka sekmīgam tautas sporta nodrošinājumam un aktivitāšu ieviešanai ir nepieciešami trīs savstarpēji saistīti resursi, kas ir būtiski, lai tautas sporta aktivitātes būtu pieejamas plašai sabiedrībai un viens no tiem ir cilvēkresursi, kuri organizē un vada tautas sporta pasākumus. Šajā kontekstā jāteic, ka mums patiesi ir paveicies ar šo sporta veidu entuziastiem, kuri to dara brīvprātīgā kārtā un ar degsmi sirdī.

Jau ceturto gadu pēc kārtas novusa entuziasts Jānis Ērmanis organizē Apes pilsētas kausa izcīņas turnīru novusā, kas norit vairāku mēnešu garumā. Dalībnieku skaits ar katru gadu aug un, ja pirmajā gadā tie bija nepilni 10 dalībnieki, tad Apes kausa 2019 izcīņā kopā piedalījās gandrīz 30 dalībnieki.

Galda tenisa spēle līdz šim ir bijusi vairāk brīvā laika pavadīšana jauniešiem stundu starplaikos un vakaros iedzīvotājiem hobija līmenī, taču, ar Ingusa Meistera iniciatīvu, šai spēlei ir mests jauns izaicinājums un jau pirmajā posmā piedalījās 22 dalībnieki un tā var kļūt par vienu no Apes stabilām tautas sporta tradīcijām, uz kurām sabrauc tuvi un tāli spēlētāji un līdzjutēji.

Aicinām interesentus izmēģināt savus spēkus šajos tautas sporta veidos un nākt uz treniņiem, kuri notiek vakaros Apes sporta kompleksā. Sīkāk par treniņu laikiem, sazinoties ar Aiju Latiku, Jāni Ērmani, Ingusu Meisteru.

Interesants fakts: Vai zināji, ka novuss ir mūsu pašu valstī radīta spēle!!! Tai vajadzētu būt vienai no valsts reklāmas objektiem un informācija par novusu būtu jāiekļauj tūrisma piedāvājumos, jo tā ir mūsu spēle.

Liene Ābolkalne
Teritorijas attīstības nodaļas vadītāja vietniece
Dalīties:
31. oktobris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen