17.10. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

24.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas darba rezultātiem Apes novadā

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas (SNPP) darba rezultātiem Apes novadā no 01.09.2019. – 30.09.2019.

Septembrī SNPP darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 3 reidos:

E.Cekula
Smiltenes novada
Pašvaldības policijas priekšniece

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas darba rezultātiem augustā

Smiltenes novada Pašvaldības policijas (SNPP) darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 3 reidos:

7.augusta reidā uzraudzīta sabiedriskā kārtība Apes novadā un tās apkārtnē, bet pārkāpumi netika konstatēti un administratīvā pārkāpuma protokoli netika sastādīti.

23. un 24. augusta reidā uzraudzīta sabiedriskā kārtība Apes pilsētas svētkos. Svētku laikā pārkāpumi netika konstatēti un administratīvā pārkāpuma protokoli netika sastādīti.

Egija Cekula
Smiltenes novada Pašvaldības policijas priekšniece

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas (SNPP) darba rezultātiem Apes novadā no 01.07.2019. – 31.07.2019.

Jūlijā SNPP darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 3 reidos:

Normunds Liepa
Smiltenes novada