Saistītie raksti

Piesakies reģionālajiem informatīvajiem semināriem un vebināriem par Būvniecības informācijas sistēmu

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 Lai veicinātu Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) lietojamību un sniegtu atbalstu sistēmas lietošanā, Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) līdz gada beigām organizēs bezmaksas informatīvus reģionālus seminārus un vebinārus projektētājiem, tehnisko noteikumu izdevējiem un būvniekiem par BIS funkcionalitāti, darbības iespējām un sistēmas lietošanas ieguvumiem.

Lūdzam sekot līdz BVKB tīmekļa vietnes kalendāram un pieteikties  apmācībām sev pieejamā datumā un formātā! (http://bvkb.gov.lv)

BVKB atgādina, ka būvniecības procesa dokumentācijas elektronisku apriti BIS paredzēts ieviest kā obligātu ar 2020.gada 1.janvāri, kā to paredz Būvniecības likums.

 

 

Dalīties:
9. oktobris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs