Saistītie raksti

Realizēts projekts “Jāzepa Vītola muzeja ekspozīcijas dizaina koncepcijas izstrāde”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 
Ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu Muzeju nozares attīstības mērķprogrammā 2019. gadā realizēts projekts “Jāzepa Vītola muzeja ekspozīcijas dizaina koncepcijas izstrāde”. 
Koncepciju izstrādāja Dizaina birojs SIA H2E design sadarbībā ar Dr.art Zani Prēdeli. Darba gaitā tika profesionāli un kvalitatīvi izvērtēts Jāzepa Vītola muzeja potenciāls, definēti attīstības virzieni un izstrādāta ekspozīcijas dizaina koncepcija muzeja misijas turpmākai sekmīgai īstenošanai. Iesaistītie speciālisti rūpīgi un mērķtiecīgi analizēja esošo situāciju un darba rezultātā piedāvāja inovatīvu ekspozīcijas satura un funkcionālo risinājumu, apmeklējuma ceļu,  krāsu koncepciju un interaktīvu skaņu pieredzes ideju.
Ekspozīcijas dizaina stratēģijas koncepcija tika publiski prezentēta Gaujienā 24.jūlijā. Prezentāciju noskatījās mūziķi, jaunieši, Gaujienas kultūras un izglītības iestāžu darbinieki un iedzīvotāji, kopā 180 skatītāji. Darbs tika veikts kvalitatīvi un plānotajos termiņos.
 

Ineta Riepniece

projekta vadītāja

Dalīties:
25. oktobris, 2019, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs