Saistītie raksti

Aizritējis rogainings Rīgā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

9.novembrī pie tirdzniecības centra ”Alfa” norisinājās divpadsmitais Rīgas rogainings, kura ietvaros pilsētas apvidū orientējās skrējēji un kontrolpunktu meklētāji gan no Latvijas, gan citām valstīm. Šā gada rudens rogainingā dalībniekiem tika piedāvātas Better4U 2h, Alfa 4h, un Garmin 6h distances, kā arī Isostar 14-16km rogaininga skrējiens. Kā ierasts, bērniem bija pastaiga ar aizraujošiem kontrolpunktu meklēšanas uzdevumiem un balvām.

Šoreiz rogaininga dalībniekiem pavērās pavisam citas ainavas: Juglas, Šmerļa un Pļavnieku meži, kur dalībnieki varēja nonākt līdz pat lielākajai termoelektrostacijai Latvijā, TEC-2 un Ulbrokai. Kā allaž Rīgas rogaininga teritorija bija daudzveidīga un dalībnieki to varēja iepazīt no vēl neredzētiem skatu punktiem.

Rīgas rogaininga karte ir veidota tā, lai dalībnieki varētu orientēties arī pa ceļiem, ielām un ēkām – līdzīgi, kā tas ir, izmantojot populārās navigācijas aplikācijas Waze vai Google maps. Odziņa ir saplānot savu maršrutu tā, lai 2, 4 vai 6 stundās savāktu pēc iespējas vairāk punktu.

Mūsu sportistu rezultāti:

4 stundu distancē komanda “Maķītis”- Austris Kalniņš un Tīna Deina Kukurīte, savāca 91 punktu, noskriedami ap 25km. Izcīnīta 2.vietu jauniešu mix grupā.

2  stundu distancē komanda ”Isostar reload”- Jānis Kūms  un Zane Tilta-Kūma, savāca 68 punktus, noskrienot ap 20 km. Izcīnīta 1.vieta jauktajā grupā.

2  stundu distancē komanda ”Brālēni”- Uvis Sproģis un Kristers Lārmanis, savāca 59 punktus, noskrienot ap 16 km. Izcīnīta 1.vieta jauniešu grupā.

2 stundu distancē komanda “Es tak nezinu!!!”- Marta Kalniņa un Jēkabs Kalniņš savāca 52 punktus (9 p.noņēma par laika nokavēšanu) noskrienot ap 16 km. Izcīnīta 1.vieta jauniešu mix grupā.

6 stundu distancē komanda “Kur mans kompass,vecīt?”- Krista Ķelpa un Elviss Jokšs savāca 84 punktus, noskrienot vairā kā 25.km.

Rogaininga skrējienā 6.vieta sieviešu ieskaitē Sanitai Sproģei – noskrieti ap 14km.

16.novembrī  Apes novada pašvaldība Jaunpiebalgā cīnīsies par Pašvaldību kausu  rogainingā 2019. Būsim pārstāvēti ar 6 komandām.

Raivis Kalniņš

Gaujienas sporta organizators

Dalīties:
13. novembris, 2019, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs