Saistītie raksti

Aizvadīta pirmā kārta Smiltenes novada čempionātā volejbolā sievietēm

Print Friendly, PDF & Email

 

 

23.novembrī aizvadīta čempionāta pirmā kārta. Uz to bija ieradušās 6 komandas.

Spēles notika  komandām izspēlējot katrai ar katru vienu apli. Tika spēlēts līdz divu setu uzvarai. Sets  līdz 25 punktiem. Ja bija nepieciešams trešais sets tad līdz 15 punktiem. Pirmajā kārtā tika izspēlētas 15 spēles.

Trešo setu nācās spēlēt starp komandām Ape un Lēdijas. Šajā spēlē pārākas izrādījās Apes spēlētājas.  Tāpat trešais sets bija nepieciešams spēlē starp komandām Apes vidusskola un „Esam mēs” no Variņiem , kura papildināta ar  Elīnu Blīgznu, kas pagājušajā gadā spēlēja komandā Grundzāle. Šajā spēlē veiksmīgākas Apes vidusskolas spēlētājas.

Spēlē kas izšķīra pirmās vietas likteni tikās Apes un Smiltenes komanda.  Arī Smiltenes komanda šogad  papildināta ar spēlētāju no Grundzāles Hannu Gabrielu Ziemiņu. Šajā spēlē pateicoties Apes komandas neveiksmēm uzbrukumā abus setus uzvarēja Smiltenes komanda. 

Komandu izcīnīto vietu secība pirmajā kārtā:

1.vieta komandai ”Smiltene”

  Zanda Beitika , Linda Puriņa , Laura Rubene, Una Kalnīte ,  Hanna Gabriela Ziemiņa , Mairita Rakstiņa.

2. vieta komandai ”Ape”

Kristiāna Oto , Ilze Latika , Ulrika Lība Tetere , Nadīna Tetere , Rūta Ķelpe , Sanija Ozoliņa ,  Madara Vorfolomejeva ,  Anastasija Zotova ,  Andra Kaktiņa.

3.vieta komandai ”Lēdijas”

Sintija Ģeģere , Līva Anderšmite , Zane Cīrule , Liene Cīrule , Laura Savicka , Līga Osma .

4.vieta Apes vidusskolas komandai

5. vieta komandai ”Esam mēs” 

6. vieta Grundzāles komandai

 

Čempionātā pavisam notiks piecas kārtas. Pēc ceturtās kārtas tiks noskaidrotas Smiltenes regulārā čempionāta medaļu ieguvējas. Šeit katrai komandai tiks vērtētas trīs labākās kārtas no četrām. Savukārt piektajā kārtā tiks noskaidrotas komandas, kas iegūs kausus.

Dalīties:
25. novembris, 2019, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs