Saistītie raksti

Aizvadītas pirmās Lūgšanu brokastis

Print Friendly, PDF & Email

 

 

15. novembra rītā Apes tautas namā notika Apes un Alūksnes novadu Lūgšanu brokastis “Redzi, abu Savu roku plaukstās Es tevi esmu iezīmējis…” /Jesejas 49:16a/. 

Lūgšanu brokastu būtība ir labdarība, sanākot kopā un veicot ziedojumus, kas ir veltīti konkrētam mērķim! Arī Alūksnes un Apes novada fondam šāds mērķis bija – palīdzēt Alūksnes un Apes ģimenēm ar bērniem 

Pasākums kopā pulcēja dažādu jomu pārstāvjus – uzņēmējus, pašvaldību darbiniekus, izglītības un kultūras iestāžu darbiniekus, dažādu konfesiju mācītājus u.c., lai panāktu viens otram pretim pa atbalsta, labestības un laipnības laipu.
Visi kopā klausījāmies mācītāja Edija Kalekaura, grāmatu autores un “Pavasara studijas” vadītājas Ineses Prisjolkovas, mammas Agitas Stutiņas un ārstes, mammas Aigas Rotbergas liecības par Dieva klātbūtni viņu dzīvēs.
Paldies visiem, kas iesaistījās pasākuma organizēšanā!

Dalīties:
17. novembris, 2019, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs