20.05.
Finanšu un tautsaimniecības
komitejas 5.sēde

27.05.
Domes kārtējā 6.sēde

 

 

 

Saistītie raksti

Apes novada basketbola čempionāta 2. novembra spēļu rezultāti, grafiks

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Apes novada čempionāta basketbolā pirmās spēles rezultāti

Ar pirmā sabraukuma spēlēm 2.novembrī startējis Apes novada čempionāts basketbolā.

Pirmajā spēlē “Grundzāle” tikās ar “Kalna Namiņu” un puslaiks ritēja līdzīgā spēlē, taču otrajā spēles daļā jaunie spēlētāji apskrēja augumā raženos Grundzāles seniorus uzvarot ar  49: 40. Uzvarētājiem rezultatīvākie Rūdolfs Tomsons -14 punkti, Artūrs Voskis – 10, Ritvars Ņeupakojevs -7, zaudētājiem Sandis Rullītis 20 punkti, pa 6 punktiem Mārtiņam Kanderam un Rolandam Mellim.

Pagājušā gada čempions “Cita Opera” ar rezultātu 85:50 pārspēja “Gaujienu”. Labākie punktu guvēji – Jānis Krastiņš – 22, Kaspars Paegle – 19, Agris Puzulis – 18; “Gaujienai” Armīns Ozoliņš 25, Jānis Guoģis un Artūrs Kļaviņš pa 7 punkti.

Mājinieki – Apes “Apiņi” pārliecinoši uzvarēja “Grundzāli” -81:42. Labākie “Apiņiem” Reinis Semjonovs – 32, Kārlis Latiks – 16, Rimants Krievāns – 10 punkti; “Grundzālei” – Sandis Rullītis – 23, Mareks Nikolajevs – 6.

Visu gaidītā spēle starp “Citu Operu” un “Kalna Namiņu” nelika vilties. Līdzīgā un spraigā spēle bija pārbaudījums arī tiesnešiem un tomēr šoreiz tā ritēja ar nelielu punktu pārsvaru par labu “Kalna Namiņam” – rezultāts 58:44. Uzvarētājiem labākie – Rūdolfs Tomsons – 20, Krišjānis Graudiņš – 13, Raivis Bērziņš – 10; Jānis Krastiņš – 18, pa 7 punktiem Agrim Puzulim, Kasparam Paeglem, Mairim Kļavam.

Sacensībā starp Apes “Apiņiem” un “Gaujienu” – otrā uzvara mājiniekiem 78:61. Labākie punktu guvēji – Kristaps Liberts – 38, Reinis Semjonovs 17; Armīns Ozoliņš – 18, Jānis Guoģis 12, Artūrs Kļaviņš – 12.

 

              SPĒĻU GRAFIKS 9. NOVEMBRĪ 

10.00- “Grundzāle”- “Cita Opera”

11.20-  “Apiņi”- “Kalna Namiņš”

12.40- “Grundzāle”- “Gaujiena”

14.00- “Apiņi”- “Cita Opera”

15.20- Kalna Namiņš”-  “ Gaujiena”

Dalīties:
4. novembris, 2019, Ligita Pujiņa
lveerudeen