Saistītie raksti

Jaunpiebalgas Brīvības rogaininga Pašvaldību kauss ir ieguvis īpašnieku!

Print Friendly, PDF & Email

 

 

16.novembrī Jaunpiebalgā notika 4.Brīvības rogainings, kurā tika izcīnīts Pašvaldību kauss. Sacensībās piedalījās 12 dalībnieki no Apes novada pašvaldības, startējot 6 komandās.

Brīvības rogainingā kopā piedalījās 488 dalībnieki. Pašvaldību kausa ieskaitē cīnījās 64 Latvijas pašvaldību komandas ar 138 dalībniekiem. Iepazītas Jaunpiebalgas ainavas, dziedāta Latvijas himna, baudīts Piebalgas alus un kvass- tikai dažas lietas, kas raksturo šī gada Brīvības – Pašvaldības rogainingu.

Šīs sacensības tiek organizētas ar mērķi veicināt pašvaldību, to iestāžu darbinieku un iedzīvotāju sportiskās aktivitātes, noskaidrot aktīvāko un sportiskāko pašvaldību rogainingā.

Rogainingu organizēja biedrība „Ceļojumu un orientēšanās klubs “Silva”, sadarbībā ar Jaunpiebalgas novada pašvaldību.

Rogaininga sacensības – pārgājiens pārvietojoties kājām un orientēšanās izvēles distance ar dažādu kontrolpunktu vērtību.

 

Rezulāti 4 h distancē:

Grupā MO4 komanda „Speci!” – Jānis Kūms un Oskars Laucis, 129 punkti, 6.vieta grupā un 5.vietā pašvaldību vērtējumā. Noskrieti ap 39 km. Komandai gan nepaveicās ar viena kontrolpunkta atrašanu, kas neļāva pacīnīties par labāku vietu.

Grupā MV4 komanda „Pēdas mežā” – Māris Vabulnieks un Raivis Kalniņš, 120 punkti, 3.vietā grupā un 9.vieta pašvaldību vērtējumā. Noskrieti ap 32 km.

Grupā MJ 4 komanda „Paspēt laikā!” – Austris Kalniņš un Uvis Sproģis, 113 punkti, 1.vietā grupā un 12.vieta pašvaldību vērtējumā. Noskrieti ap 30 km.

Grupā MV4 komanda „Būs jāskrien!” – Andris Rubins un Dzintars Harkins, 94 punkti, 7.vietā grupā un 32.vieta pašvaldību vērtējumā. Noskrieti ap 24 km.

Grupā XV4 komanda „Varam nerakt” – Sanita Sproģe un Guntis Podnieks, 85 punkti, 8.vietā grupā un 40.vieta pašvaldību vērtējumā. Noskrieti ap 23 km.

Grupā MSV4 komanda „Prātīgie” – Viesturs Dandens un Juris Ozoliņš, 80 punkti, 1.vietā grupā un 42.vieta pašvaldību vērtējumā. Noskrieti ap 22 km.

Visām komandām laba distances plānošanas efektivitāte, nav nokavēti kontrollaiki un nav taupīti spēki, lai sasniegtu šos rezultātus.

Mēs kopā esam lepni par sasniegto- uzvaru Pašvaldību kausa ieskaitē.

Raivis Kalniņš

Gaujienas sporta organizators


2019.gada 16. novembrī komandas no 14 Latvijas pašvaldībām satikās, lai Jaunpiebalgā un tās ainaviskajā apkārtnē cīnītos par Brīvības rogaininga Pašvaldību kausu! 64 Latvijas pašvaldību komandas ar 138 dalībniekiem šajā miglainajā novembra dienā noskaidroja uzvarētājus Latvijas ceturtajā Pašvaldību kausa izcīņā.

Par kausa ieguvi 4 stundu distancē sacentās 14 no Latvijas pašvaldībām- drosmīgākās, izturīgākās un uzņēmīgākās. Lielākā pārstāvniecība bija mājiniekiem-Jaunpiebalgas novadam, bet no viesiem- Mārupes novadam, tai pat laikā tālāko ceļu uz Jaunpiebalgu mēroja komandas no Durbes un Saldus novadiem. Kārļa Miesnieka iecienītās ainavas no Viņķu kalna, Gaujas līkločus, Kupolmājas, Jēču kalna skatus, Piebalgas puses mežus un laukus iepazina arī pašvaldību komandas no Kandavas, Olaines, Saulkrastu, Kocēnu, Tukuma, Gulbenes, Apes, Alūksnes, Madonas un Vecpiebalgas novadiem.

Uzvarētāju balvas vīriešu komandu konkurencē izcīnīja mājinieki-Jaunpiebalgas pašvaldības pārstāvji, sieviešu komandu konkurencē – Gulbenes novads, bet jauktajā – Kocēnu novads!

Kā jau katru Brīvības rogainingu-ieguvēji ir visi, bet uzvarētājs var būt tikai viens. Un 2019.gadā Brīvības rogaininga Pašvaldības kausu ieguva Apes novada pašvaldība! Otro vietu ieguva Saldus novads, bet trešo- Kocēnu novads! Apsveicam!

Īpaši izgatavoto balvu Jaunpiebalgas novada pašvaldības vārdā Apes novada pašvaldības sportistiem pasniedza Jaunpiebalgas Domes priekšsēdētājs Laimis Šāvējs.

Rezultāti publicēti: https://coksilva.lv/sacensibas/brivibas-rogainings/

Uz tikšanos nākamajā gadā 14.novembrī Kuldīgā!

COK Silva un Jaunpiebalgas novada pašvaldība

Foto: Ģirts Frejs

Dalīties:
19. novembris, 2019, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs