Saistītie raksti

Trapenes bibliotēkā nosvin Pepijas dzimšanas dienu

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Ziemeļvalstu literatūras mēnesī Trapenes bibliotēkā  nosvinējām Pepijai dzimšanas dienu.

Šā gada tēma ir Svētki Ziemeļvalstīs. Rītausmas stundā, 20. novembrī, pie Pepijas ciemojās Trapenes sākumskolas bērni. Kopā pārlapojām zviedru rakstnieces A.Lindgrēnas grāmatas ‘’Pepija Garzeķe’’ lappuses, saviesīgās sarunās pārrunājām Pepijas piedzīvojumus, tikām galā ar Pepijas  āķīgajiem jautājumiem un uzdevumiem, spēlējām spēles, cienājāmies ar svētku kliņģeri.  Pepija  ļoti priecājās  par dzimšanas dienas dāvanām, katrs bērns bija uzzīmējis apsveikumu.

Rudmatainās meitenes Pepijas piedzīvojumi  grāmatā izdoti 1945.gadā, vairāk kā 70 gadus Pepijas piedzīvojumi uzrunā mazos lasītājus.

Daudz laimes Pepilota Viktuālija Rullgardīne Krisminta Garzeķe!

Paldies Santai Tomiņai par ‘’ielēkšanu’’  Pepijas tēlā.

Dzidra Zariņa

Trapenes bibliotēkas vadītāja

 

Dalīties:
21. novembris, 2019, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs