Saistītie raksti

Izdots Apes novada kalendārs 2020.gadam

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Apes novada dome ir laidusi klajā kalendāru 2020. gadam.

Šis izdevums ir atskats uz Apes novada 10 gadiem, iekļaujot gan Apes pilsētas svētku laikā attēlotos gleznojumus Ebru tehnikā uz domes ēkas, gan dažādas fotogrāfijas no Apes, Gaujienas, Trapenes un Virešiem, akcentējot mūsu piederību savai vietai, piederību savam Apes novadam. Kalendārā ir atzīmēti nākamā gada nozīmīgākie kultūras un sporta sarīkojumi, kā arī ieskicēts neliels stāstījums par novada veidošanos ar savu vēsturi un sajūtām.

Kalendārs ir pieejams tirdzniecībā Apes bibliotēkā, Trapenes bibliotēkā, Gaujienas INFO centrā un Apes novada domes kasē, pārdošanas cena EUR 4.60.

 

Ilze Ērmane,

Apes novada dome

Dalīties:
2. decembris, 2019, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs