Saistītie raksti

Noslēdzies Apes novada čempionāts basketbolā

Print Friendly, PDF & Email

        

 

Ar komandas “Kalna Namiņš” uzvaru noslēdzies Apes novada 2019. gada čempionāts basketbolā, otrajā vietā iepriekšējo divu gadu uzvarētāji “Cita Opera”, trešie mājinieki Apes “Apiņi”. Pēdējā sabraukuma  spēlē “Gaujiena” pārspēja “Grundzāli”  – 67:49, rezultatīvākie –Armīns Ozoliņš 26 punkti; Sandis Rullītis 16.

Spēlē starp Apes “Apiņiem” un  “Kalna Namiņu” , mājinieki bija pelnījuši uzvaru, jo visu spēli atradās vadībā, taču spēles pēdējās sekundēs Mārča Randas divi fantastiski trīspunktieki izlīdzināja rezultātu uz 65:65. Papildlaikā vairāk spēka bija saglabājuši nākošie čempioni-rezultāts 77:69– “Apiņiem”atkal labākais bija Reinis Semjonovs- 28 punkti; uzvarētājiem- Mārcis Randa 31 punkts.

“Grundzāle”-“Cita Opera”- 40:93 – Sandis Rullītis 22 punkti; Agris Puzulis 32, Jānis Krastiņš 24, Rūdolfs Avots 22.

“Apiņi”-“Cita Opera” 67:63- Rimants Krievāns 20, Reinis Semjonovs 18 punkti; Agris Puzulis 20, Klāvs Bērziņš 16.

“Gaujiena”- “Kalna Namiņš” 51:54– Roberts Āboliņš-13, Jānis Guoģis 11.

 

Trīspunktu metienu konkursā finālā iekļuva ar 1 minūtes laikā izmestajiem 25 metieniem un trāpījumiem- Jānis Krastiņš-17, Artūrs Voskis-16, Māris Latiks-11, Nauris Guoģis 11. Finālā uzvarēja un balvu saņēma Artūrs Voskis ar 13 trāpījumiem.

Čempionu komandā spēlēja Ritvars Neupakojevs, Artūrs Voskis, Sandris Sniedze, Krišjānis Graudiņš, Mārcis Randa, Artūrs Aire, Raivis Bērziņš, Rūdolfs Tomsons, Mārtiņš Bogdanovs,  Artis Joksts,  Edgars Zviedrītis.

 

Kā labākie spēlētāji komandās balvas saņēma – Sandis Rullītis(Grundzāle), Jānis Guoģis( Gaujiena), Rimants Krievāns(Apiņi), Jānis Krastiņš (Cita Opera), Rūdolfs Tomsons ( Kalna Namiņš).

Absolūti labākie trīs spēlētāji čempionātā- Armīns Ozoliņš ( Gaujiena), Reinis Semjonovs ( Apiņi), Agris Puzulis ( Cita Opera).

Dalīties:
1. decembris, 2019, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs