Saistītie raksti

Apes EKO laukumā pieejamie pakalpojumi

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “ZAAO” (ZAAO) atgādina, ka Apē, adresē “Druvas” atrodas EKO laukums jeb šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums. EKO laukuma pakalpojumi gada laikā kļuvuši nedaudz pieprasītāki, apmeklētāju skaits pieaudzis par 3 procentiem.

Visbiežāk uz EKO laukumu iedzīvotāji nogādā jaukto iepakojumu – makulatūru, metālu, dažādus pārstrādei derīgus polimēra izstrādājumus. Arī stikla burkas un pudeles bieži tiek atpazītas kā pārstrādei derīgas un nodotas EKO laukumos. Arvien populārāk kļūst uz EKO laukumu bez maksas nogādāt arī nolietotu sadzīves elektrotehniku.

EKO laukumā bez maksas no privātpersonām pieņem pudeļu un burku stiklu, papīru, kartonu, polietilēna izstrādājumus – pārtikas, sadzīves ķīmijas un kosmētikas iepakojumam izmantotas pudeles, kannas (ar apzīmējumu LDPE un HDPE), PET dzērienu pudeles, metālu, visa veida nolietotu, neizjauktu vai neizkomplektētu sadzīves elektrotehniku, luminiscentās spuldzes, baterijas, akumulatorus, koka paletes, logu stiklu un lietošanai derīgus apavus. Ierobežotā daudzumā bez maksas iespējams nodot arī krāsu bundžas (10 l no mājsaimniecības gadā), riepas (4 gab. no fiziskas personas gada laikā). Par maksu tiek pieņemti lielgabarīta (mēbeles, matrači, u.c.) atkritumi, celtniecības atkritumi un zaļie atkritumi.

EKO laukuma pakalpojumus aicinām izmantot arī juridiskām personām, kuras neizmanto ZAAO pakalpojumu materiālu savākšanai no uzņēmuma teritorijas. Plašāku informāciju iespējams uzzināt uzņēmuma mājas lapā http://www.zaao.lv, pie EKO laukuma pārziņa vai sazinoties telefoniski ar klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālr. 64281250.

Apes EKO laukuma darba laiks:

P. slēgts

O. 10-14

T. 10-14

C. 15-19

P. 14-18

S. 10-14

Sv. slēgts

 

Zane Leimane
SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalīties:
23. janvāris, 2020, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs