28.06. plkst.14:00
Domes kārtējā sēde

 

 

 

 

Saistītie raksti

Rūķu skrējiens Gaujienā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Pavadot 2019.gadu, 31.decembrī, Gaujienā notika Rūķu skrējiens. Uz piecu gadu jubilejas skrējienu bija ieradušies visdažādākie rūķi no tuvākām un tālākām vietām: Gaujienas, Trapenes, Grundzāles, Smiltenes, Alūksnes, Valkas, Rīgas, pat no citām valstīm – Somijas un Zviedrijas. Skrējienā piedalījās zviedru jaunieši, kas gada nogalē ciemojās Gaujienā. Pa visiem kopā bija 54 skrējiena dalībnieki.

Gaujienas sporta organizators Raivis Kalniņš dalībniekus iepazīstināja ar skrējiena maršrutu, kas aptvēra visu Gaujienas ciemata teritoriju un tā kopējais garums aptuveni 6 km. Skrējiens noslēdzās pie Lielās egles centrā.

Pēc skrējiena jautrā gaisotnē un priecīgi, kopā baudījām svētku kliņģeri.

Gaujienas Rūķi visiem vēl sportiski aktīvu un veselīgu Jauno 2020.gadu!

Sanita Sproģe

Gaujienas Info centra vadītāja

Dalīties:
7. janvāris, 2020, Ligita Pujiņa
lveerudeen