28.06. plkst.14:00
Domes kārtējā sēde

 

 

 

 

Saistītie raksti

Trapenes hokeja entuziastiem  jauns hokeja ekipējums

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

 

Lai gan ziema šogad mūs nelutina ar savu klātbūtni, sniegs un ledus apskatāms tikai pagājušā gada bildēs, tomēr šis fakts neliedz mums sapņot par iespēju arī šogad pilnvērtīgi baudīt īstus ziemas priekus. Šajā sakarā – šodien, 15.janvārī, Trapenes hokeja entuziastiem priecīga ziņa – sadarbībā ar SIA “Sports Lukss” Trapenes sporta zālē piegādāts jauns hokeja inventārs  10 spēlētājiem un 2 vārtsargiem, līdz ar to, noslēdzoties projekta “Hokeja ekipējuma iegāde sabiedrībai nozīmīgu sporta tradīciju  attīstīšanai Trapenē” aktivitātēm. Savu prieku par iegūto inventāru neslēpj Trapenes pagasta pārvaldes vadītāja Irisa Popoviča, apskatot piegādāto inventāru,  un komentējot: “Pagastā hokeja spēle ir ļoti būtiska, jo tā vieno dažādu paaudžu pārstāvjus kopīgās aktivitātēs, mērķos un vīzijās. Neskatoties uz šī gada ziemas kavēšanos, ir dzirdēts, par vietējo entuziastu gatavību, tiklīdz būs pietiekams aukstums – tā visi uz ledus. Projektā iegādātais hokeja ekipējums ietver vienotus tērpus 10 hokeja spēlētājiem –  kājsargus, bikses, plecsargus, elkoņsargus, spenzūras, cimdus, ķiveres, kreklus, getras un somas, kā arī ekipējumu 2 vārtsargiem – bikses, plecsargus, ķiveres, kājsargus, atsitējus, ķērājus, spenzūras, kakla sargus, kreklus, slidas un somas, lai kompakti un ērti varētu nodrošināt ekipējuma pārvadāšanu sacensību laikā. Iegūtais ekipējums ne tikai ļaus interesentiem ziemas sezonā droši trenēties hokejā – spēlētāji ar lielāku drošību varēs bloķēt ripas metienus, sadursmēs ar pretinieku un kritienos neiegūs sasitumus un traumas. Vienotas formas veidos arī vienotu komandas garu un hokejisti ar lielāku lepnumu un azartu pārstāvēs Trapeni dažāda līmeņa hokeja čempionātos. Līdz ar to atliek vien novēlēt, lai ziema ilgi nekavējas un šogad Trapenes hokeja entuziasti var likt lietā jauniegūto inventāru.”

Projekts tika īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.

 

Daiga Bojāre, projektu vadītāja

Dalīties:
15. janvāris, 2020, Ligita Pujiņa
lveerudeen