Saistītie raksti

Zemessardzes 31. kājnieku bataljona rotas atbalsta punkts Apē turpmāk darbosies katru ceturtdienu

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 
Zemessardzes 31. kājnieku bataljona rotas atbalsta punkts Apē, Dzirnavu ielā 2a, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ēkā, turpmāk darbosies katru ceturtdienu no plkst. 12:00 līdz 19:00.
 
Atbalsta punkts atvieglo iespēju Apes un tuvējo novadu iedzīvotājiem pievienoties Zemessardzei, ļauj efektīvāk pildīt bataljona administratīvās funkcijas, kalpo kā vieta, kur rīkot sapulces rotu komandējošajam sastāvam. Tāpat tas darbojas kā pulcēšanās punkts zemessargiem no Apes un tuvējās apkārtnes.
 
 
Kareivis Aigars Ribušs
Dalīties:
30. janvāris, 2020, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs