Saistītie raksti

Drošāka interneta mēnesis Trapenes bibliotēkā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Trapenes sākumskolas 2.-4. klases izglītojamie aktīvi piedalījās Trapenes bibliotēkas organizētajās  DID2020 aktivitātēs. Iepazināmies ar S. Denisas-Liepnieces medijpratības pasaku ”Caps un Ciet jeb Vilks manipulators”, kas uzskatāmā veidā palīdzēs labāk izprast informācijas manipulācijas procesus un tehnikas. Noskatījāmies video kā Vilks manipulators interneta vidē izdomāja, ka Vilki nav gaļēdāji, bet zālēdāji, un  ļaunie visā zvēru mežā ir Zaķi, kuri uzbrūk Vilkiem. ”Ai, kurš gan tic šīm pasaciņām!’’ Dažādos uzdevumos pārbaudījām savas zināšanas, izveidojām saskarsmes koku.  Uz karodziņu virtenes uzlīmējām uzlīmes par drošu internetu.

2020.gadā tiek atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID2020) ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

Trapenes bibliotēkas vadītāja

 Dz.Zariņa

Dalīties:
14. februāris, 2020, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs