Saistītie raksti

Gaujienas pamatskolas aktualitātes

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

 

28. janvāra pēcpusdienā visi tikāmies Popielas pasākumā “Dziesmu karuselis caur gadalaikiem”. Prāta Vētras dziesma “Ziema” skanēja no Daniela /7.kl./, Mārtiņa /7.kl./,Valtera /6.kl./, Lindas /8.kl./, un Madaras /9.kl./.
A-Eiropas dziesmu “Zima Zima”- atveidoja Linda /8.kl./, Madara /9.kl/, un Samanta /7.kl./.
“B” klašu bērni mūs aizveda vasarā, kur varēja peldēt- “Baby shark dance”
Par silto pavasari lika aizdomāties Linda /8.kl./ un Madara /9.kl./, kuru izpildījumā dzirdējām dziesmu “Pavasaris”-Aija Andrejeva un Gora Gora.
Toties “C” klases bērni pārvērtās mazos kukainīšos, kas ļoti gaida pavasari. Viņu izpildījumā dzirdējām dziesmu “Pieci mazi kukainīši”.
Noslēgumā varējām baudīt visu četru gadalaiku burvību 1.-5.klases bērnu izpildījumā. Viņu dziesmu popūrijā bija dziesmas no Dzeguzītes repertuāra, dziesma par Sniegavīra sapni, Genoveva, dziesmiņa no multfilmas “Nu pagaidi tikai”, Rīgas Viļņu dziesma “Pavasaris”, ”Te atkal es Jānītis”.
Paldies visiem dalībniekiem – par priekšnesumiem, audzinātājām par atbalstu, skatītājiem par labiem vārdiem, paldies vecākiem par klātbūtni pasākuma laikā.

Anda Andersone,

Jaunatnes darba koordinatore

 


 

Ziemassvētku gaidīšanas laiks

9.decembrī pie Gaujienas pamatskolas pirmsskolas grupas bērniem un pirmās klasītes skolēniem ciemojās studentu korporācijas Tervetia pārstāvji. Ietērpušies dažādās maskās, ciemiņi kopā ar bērniem uzcēla piparkūku namiņu, dziedāja un spēlēja dažādas rotaļas. Uzbūra sniegu un visi pikojās. Sagaidījām Ziemassvētku vecīti ar lielu dāvanu maisu, skaitījām dzejolīšus un priecājāmies par dāvanām. Paldies uzņēmīgajiem cilvēkiem, par tālo braucienu no Rīgas, sarūpētajām dāvanām un prieku bērnu sirsniņās!

Vita Andersone,

Gaujienas pamatskolas direktore


Projekta ‘’Latvijas Skolas soma’’ aktivitātes.

 

Projekta ‘’Latvijas skolas soma’’ ietvaros Gaujienas pamatskolas skolēniem pirmajā pusgadā ir nodrošinātas dažādas iespējas- paplašināt savu redzes loku,  papildināt zināšanas un nostiprināt Latviešu gadskārtu ieražas. Vecāko klašu skolēni noskatījās Latvijas Nacionālajā teātrī izrādi ‘’Katls’’. Skolēni iepazinās ar teātra ēkas arhitektūru un priecājās par krāšņo zāli. Ļoti patika izrādes pasniegšanas veids, kas bija labi saprotams jauniešiem. Izraksti no skolēnu pārspriedumiem –

  • ”Es redzēju aktierus, dažus no tiem jau iepriekš zināju, un bija jauki sastapt reālajā dzīvē.”
  • ”Es uzzināju vairāk par karu, nežēlību, kad brālim bija jānogalina brālis.”
  • ”Man patika, ka krievu un vācu kareivji runāja savā valodā, tikai es nesapratu vācu valodu.”
  • ”Man ļoti patika spožā, greznā  teātra ēka, apzeltītās sienas un sienu zīmējumi.”
  • ”Izbrīnu radīja tas, ka nevarēja fotografēt un filmēt bez administrācijas atļaujas.”

 3.- 6.klases skolēni 5.novembrī brauca uz Valmieras Drāmas teātri skatīties izrādi ”Smieklu sasaukšanās”. Pirms izrādes noskaidrojām, ka izrādes pamatā ir iemīļota mūziķa Renāra Kaupera dziesmas ar dzejnieces un rakstnieces Ineses Zanderes vārdiem. Literatūras stundās meklējām dzejnieces dzejoļus un domājām, kurus dzirdēsim dziesmās. Sociālo zinību stundās apskatījāmies materiālus par Valmieras Drāmas teātri. Iepazināmies ar sēdvietu plānu un meklējām savas vietas virtuāli. Pasākuma laikā uzmanīgi klausījāmies un vērojām mākslinieku sniegumu.  Izbaudījām teātra atmosfēru un uzjautrinājāmies par jokiem.  Mājās atbraucot zīmējām redzēto. Citam iespaidu radīja lielā zāle ar daudzajām sēdvietām, bet citi priecājās par redzētajiem māksliniekiem. Daži ieguva pamācības par labu uzvedību un sakoptu vidi apkārt.

Cerību klases skolēni 7.novembrī apmeklēja leļļu teātra izrādi ”Un atkal Pifs”. Skolēniem ļoti patika izrāde. Kaķa Herkulesa un sunīša Pifa attiecības atgādināja par bērnu savstarpējo saprašanos un ģimenes vērtībām. Tā rakstīja skolotāja Mirdza Harkina.

Tuvojoties Latvijas dzimšanas dienai, divas klašu grupas Smiltenes kinoteātrī noskatījās filmu ‘’Dvēseļu putenis’’. Daudz bija redzētas reklāmas, literatūras stundās pārrunāts daiļdarbs, bet vēstures stundās skaudrie vēstures fakti. Filma izraisīja spēcīgas emocijas. Skolēni vispirms pārdomāja redzēto un tad aizpildīja skolotājas sagatavotās darba lapas un uzrakstīja savas pārdomas. ”Man patika filma, reālistiska. Pārdomāju par grūto dzīvi kara laikā, kā nāves tuvums maina cilvēkus.”

Madara Ozola raksta: ”Tikai tagad es saprotu, kas ir noticis netālu no manas dzimtās mājas. Es dzīvoju Liepas pagastā. Raunas dzelzceļa tilts, kur notika Cēsu kaujas atrodas pavisam netālu. Karš…lai to noraksturotu nepietiek ar biezu lapu čupu, bet šī filma ieved kaujas laukā un parāda skarbo realitāti. Līķu kaudzes…. cilvēka ķermeņa daļas lido pa gaisu, jānoskatās kā blakus draugi cits pēc cita krīt.”

Latviešu tautas tradīcijas stiprināsim ”Lācīša Ziemassvētku piedzīvojumos’’ Kalncempjos. Atkārtosim ticējumus, iesim rotaļās un baudīsim piedzīvojumu. 

Direktore Vita Andersone

 


Ir uz pasaules Meitene maza,

Kura mums katram saka

Es esmu Tava.

Viņas dzeltenie mati ir kā saule,

Kas mums katru rītu pretī māj.

Viņas tērps ir kā zaļais mežs,

Kam garām bieži ejam.

Šī meitene mums katram ir tikai viena,

Un tā ir mūsu Dzimtene.

Krāšņos ziedus dārzos nokodusi salna, vējš aizpūtis krāsainās koku lapas. Taču pelēkajā 18.novembra rītā krāšņi plīvos sarkanbaltsarkanie karogi.

 Pirms šīs svētku dienas 14.novembrī visa Gaujienas pamatskolas saime izstaigājām  Latvijas takas visa gada garumā, izbaudot mūsu zemes – Latvijas- četrus krāšņos gadalaikus.

Mēs augam Latvijā un Latvijai.

Augam- mācoties un krājot baltos darbiņus.

Paldies skolēniem, skolotājiem, kas atbalstīja pasākumu.

Anda Andersone


Gaujienas pamatskolā no 4.-8. novembrim norisinājās Lāčplēša kauss. Piedalījās skolēni no 5.-9. klasei. Lai iegūtu kausu bija jāizpilda sekojoši uzdevumi:jāpievelkas pie stieņa, jāizpilda vēderprese, jālec ar lecamaukliņu, jāskrien atspoles skrējiens un jāuzceļ stienis no guļus stāvokļa. 7.-9. klašu grupā uzvarēja 1. vieta Uvis Pavārs,2. vieta Oskars Debenko, 3. vieta Daniels Kalējs. 5.-6. klašu grupā 1. vieta Raivis Gasners, 2. vieta Egīls Iļjins, 3.vieta Ēriks Zelčs. Piedalījās arī meitenes 1. vieta Lana Bogdanova, 2. vieta Simona Tkačenko, 3. vieta Madara Ozola.

 

Sporta skolotāja Ruta Graudiņa


 

7.novembrī Rīgā norisinājās sporta festivāls bērniem un jauniešiem ar invaliditāti “Nāc un sporto sev par prieku”. Gaujienas pamatskolas skolēni arī devās uz Rīgu, lai varētu piedalīties festivālā. Bērniem bija jāpiedalās trīsdesmit dažādās aktivitātēs. Bērni dienas garumā guva pozitīvas emocijas par paveikto. Par paveikto tika protams arī pie balvām.

Sporta skolotāja Ruta Graudiņa


LATVIJA nesākās ar piespraustu lentīti pie apģērba, bet ar katra iekšējo pārliecību un piederības sajūtu savai skolai, novadam, valstij. Patriotisma nedēļā audzinām skolēniem cieņu un lepnumu par savu valsti, par brīvības cīnītājiem. Rosinām interesi par sava novada vēsturi. Skolēni veidoja PowerPoint prezentāciju ‘’Latvijas armijai -100’’, vizuālās mākslas stundās tapa radošie darbi “Brīvības cīņām-100’’.  Vēstures stundās atkārtoti skatījāmies filmu ‘’Rīgas sargi”, bet projekta ‘’Latvijas skolas soma’’ ietvaros divas grupas skolēnu skatīsies filmu ‘’Dvēseļu putenis’’ Smiltenes kinoteātrī. Piedalījāmies patriotiskajā pasākumā par godu 11.novembra Lāčplēša dienai un Jaunsargu svinīgā solījuma došanai Alūksnē. Sagatavojām ziedu pušķīšus un devāmies lāpu gājienā uz Gaujienas kapiem, lai godinātu Lāčplēša ordeņa kavalierus. Atkārtoti noklausījāmies informācijas par katru karavīru, veltījām tautas dziesmas un dziedājām ‘’Div dūjiņas gaisā skrēja’’, godinājām piemiņu ar klusuma brīdi.  Paldies  skolotājai Ingai Poševai par patriotisko audzināšanu!

Direktore Vita Andersone


 

1.un 2. novembrī Gaujienas pamatskolas skolotājas Daina Graudiņa un Mirdza Harkina pārstāvēja skolu Latvijas Autisma Apvienības konferencē ‘’Labā prakse autisma jomā 2019.’’ Mēs prezentējām savu skolu, kā vietu kur bērni var apgūt praktiskās iemaņas un ikdienā noderīgas prasmes. Klājām kafijas galdu ar bērnu sagatavotiem gardumiem.  Stāstījām un lepojāmies, ka skola atrodas ainaviski skaistā vietā un ekoloģiski tīrā vidē. Konferencē dzirdētās lekcijās guvām jaunas zināšanas un praktiskus padomus ikdienas darbam.  Konferencē esam piedalījušies vairākkārt, bet ar savu pieredzi dalījāmies pirmo reizi.

 

Skolotāja Daina Graudiņa


 

8.novembra rīta pusē sākumskolas un „C” klases bērni ierībināja skolas lielajā zālē Mārtiņdienu.

Mārtiņu un mārtiņbērnus sagaidīja lielais Mārtiņdienas ķirbis, kas vēl nebija paspējis nokļūt pagrabā. Ķirbis bija ļoti ziņkārīgs-viņš vēlējās zināt, kas tad ir Mārtiņdiena. Visi kopīgi ķirbim parādījām, kas ir Mārtiņdiena. Kopā gājām rotaļās, kas saistītas ar Mārtiņdienas jautro garu. Rakstījām un lasījām ticējumus par Mārtiņiem. Veidojām Mārtiņdienas zīmi no pupiņām. Rīkojām gaiļu cīņu. Ķirbis noslēgumā visus cienāja ar garšīgiem Mārtiņdienas āboliem un saldām konfektēm.

Skolotāja Anda Andersone


17.oktobra vakarpusē 1. klases bērni ar skolotāju aicināja visus tikties uz “Perona-Gaujienas pamatskola”.

Kāpēc? Jo tur notika pirmīšu uzņemšanas vakars.
Pirmā klase uz skolu 2. septembrī ieradās ar vilcienu. Septembra mēnesi pirmīši braukāja par dažādām stacijām. Daudz jaunu redzēja un piedzīvoja.Tagad bija pienācis laiks, lai varētu sevi parādīt, ko tad pa šo laiku ir apguvuši, vai ir iepazinuši viens otru.
Vilciens uzsāka savu reisu, lai pirmīšus varētu izvadāt pa astoņām stacijām.

Pirmā stacija-APDOMĪGAIS PIRMKLASNIEKS, šajā stacijā no burtiem bija jāsaliek vārds PIRMKLASNIEKS. Diezgan veiksmīgi ar šo uzdevumu tika galā.

Otrā stacija-ATRAKTĪVAIS PIRMKLASNIEKS, šeit bija jāparāda ne tikai atraktivitāte, bet arī saliedētība, jo visiem kopā savienojoties ar baloniem, bija jāapiet līkums ap zāli. Ar šo uzdevumu nemaz tik viegli neveicās.

Trešā stacija – ACĪGAIS PIRMKLASNIEKS, šajā uzdevumā bija jābūt acīgam, lai redzētu, kur slaucīt sīpolu.

Ceturtā stacija – RUDENĪGAIS PIRMKLASNIEKS, kā jau rudenī, izmantojot rudenīgas lietas,bija jāizstaigā rudens taka.

Piektā stacija – ZINĀTKĀRAIS PIRMKLASNIEKS, ļoti vēlējās zināt, kas ir tajā groziņā. Ar aizsietām acīm izgaršoja divas garšas – saldu un skābu.

Sestā stacija-INTELIĢENTAIS PIRMKLASNIEKS, šajā stacijā vienam otrs bija jāsajūt ar pirkstu veidotu zīmējumu uz muguras.

Septītā stacija-MĀKSLINIECISKAIS PIRMKLASNIEKS, kā jau māksliniekiem, izmantojot savus deguntiņus – jāuzzīmē smaidiņš.

Astotā stacija-SPORTISKAIS PIRMKLASNIEKS, savu sportiskumu pierādīja ar degunu dzenot ķiploku un pūšot vati pa zemi.

Veiksmīgi tika izbraukātas visas stacijas. Finišā pirmīši deva zvērestu. Pēc zvēresta pirmīši tika pie skolēna apliecības, jo godam to bija nopelnījuši.


 

Labs darbiņš, kas padarīts ar prieku. Tieši ar šādu moto, mūsu skolas bērni iesaistījās “Labo darbu nedēļā”, kas norisinājās no 7.oktobra līdz 13.oktobrim.

Ar saviem labajiem darbiem-sakopām skolas apkārtni un iepriecinājām savas skolas pensionētos skolotājus, kas dzīvo blakus skolai.Otrdien skolotāja Ruta ar 1.a-5.a.klases skolēniem cītīgi strādāja skolas teritorijā un vāca sakritušās lapas.Lai arī laika apstākļi nebija no tiem patīkamākajiem, skolēni ar prieku iesaistījās darbā. Trešdien labos darbus turpināja “C” klases skolēni ar skolotājām Dainu un Liliju. Šīs dienas labais darbs tika veltīts mūsu skolas skolotājiem-pensionāriem, kas dzīvo blakus skolai. Tika sakopta mājas apkārtne-sakasītas sabirušās lapas, sanesta malka un ūdens. Trešdienas vakara -labais darbs bija skolēnu atbalsts mūsu hokejistiem. Skolēni mēroja garu ceļu uz Rīgu, lai atbalstītu hokejistus.Paldies skolotājām Rutai un Ilutai, kas pavadīja skolēnus.
Labos darbus turpinājām ceturtdien. 1.a-5.a.klases skolēni ar skolotāju Andu cepa keksiņus, lai sagādātu garšīgu pārsteigumu mūsu bijušajiem skolas skolotājiem, kas tagad ir pensijā. Piektdien no rīta 1.a-4.a.klases skolēni ar skolotājām Andu un Rutu devās ciemos pie skolotājiem. Neviltots un sirsnīgs bija skolotāju prieks, par sagādāto pārsteigumu. Apciemojām tuvākos skolotājus, kas dzīvo blakus skolai- Aidu Aizupieti, Ainu Kazaini, Ernu Zariņu, Mirdzu Āboliņu, Modrīti Kasparkēviču, Modri Berķi un bijušo skolas direktoru Daumantu Avenu ar kundzi Lilitu Avenu.
Gandarījums par paveikto ir ne tikai saņēmējiem,bet arī darītājiem. Esam lepni par savu skolu, skolas apkārtni un to labo, kas mums ir apkārt.

Anda Andersone
skolotāja 

26.septembra rīts 1.a-5.a.klases bērniem un audzinātājām iesākās ļoti agri, jau 7.00 sākās garais ceļš uz Tērvetes Dabas parku.

Mācību ekskursija tika veidota, vadoties uz kompeteņču pieeju. Mēs audzinātājas vēlējāmies radīt un pilveidot izglītojamajos interesi par dabas sistēmu un procesu pētīšanu, veidojot izpratni par dabas daudzveidību un vienotību, lai sekmētu labvēlīgu attieksmi vides saglabāšanā un uzlabošanā.

Ierodoties Tērvetes Dabas parkā -Pasaku bānītis mūs aizveda uz pirmo mācību klasi- „Zaļo klasi”- šeit mēs iepazinām meža draugus un nedraugus, dzīvnieku daudzveidību un uzzinājām, kā kopt un gudri apsaimniekot Latvijas vienu no lielākajām bagātībām – mežu.

Uz nākošo klasi ceļu turpinājām ar kājām. Pa ceļam ieraudzījām kādu sēni, kādu rūķi, kas rādīja ceļu, lai veiksmīgi nonāktu „Rūķu pilsētiņā –ČIEKURE”. Pilsētā iepazināmies ar dažādiem kvartāliem: pasta kvartālu, diviem ēstuvīšu kvartāliem, ceļotāju un zinību kvartālu, audēju, pinēju, namdaru un mežinieku kvartālu, dziednieku kvartālu un tirgus laukumu. Bija arī rūķu pils un sporta laukums, kā arī vecpilsēta. Paciemojušies un iepazinušies ar jauko pilsētiņu-devāmies uz nākošo klasi.

Tērvetes skatu tornis bija nākošā klase- drosmīgākie devāmies pa 153 koka pakāpieniem,lai nokļūtu 39m augstajā tornī. No torņa pavērās plašs skats uz Zemgales ainavu un Sprīdīša Laimīgo zemi.

Rūķīšu mežā bija nākošā klase-varējām iepazīt seno ēku nosaukumus, senus darbarīkus, piemēram, kā agrāk zāģēja malku. Pabijām Rūķu sētā, kur rūķi audzē aitiņas un trusīšus.

Rūķīšu mežam mājām ardievas, un tālāk nonācām nākošajā klasē-„Pasaku mežā”. Pasaku mežā sastapām ne tikai koka skulptūrās atveidotus pasaku un rakstnieces Annas Brigaderes lugu varoņus – Sprīdīti un Lutausi, Meža Ķēniņu ar galmu, Anneli ar draudzenēm, bet arī “dzīvu” pasaku tēlu-Velnu. Velns izrādīja savu mājokli, bēdājās, ka ragana viņu esot pametusi vienu, gribēja kādu no mums paturēt, bet mēs nebijām ar mieru. Malām velna miltus, un pat tos nogaršojām. Velns pārbaudīja mūsu lokanību un mēs velna. Uz atvadām-visiem gribējās samīļot velnu.

Pasaku meža burvību paņēmām līdzi uz nākošo klasi-„Atrakciju parks”. Atrakciju parkā bija iespēja iziet dažādus labirintus, izšūpoties, vai vienkārši baudīt silto rudens saulīti.

Mūsu mācību ceļojums bija galā. Cik daudz ieguvām, cik atcerēsimies no redzētā un dzirdētā, ir atkarīgs no katra paša.

Kurš var saskaitīt cik mācību priekšmetu stundas apmeklējām?

Pasaku vilcieniņš izveda mūs no pasakainā Tērvetes Dabas parka. Laimīgi, apmierināti, ar jaunām vai atsvaidzinātām zināšanām varējām doties mājup.

Paldies skolas direktorei par atbalstu mācību ekskursijas organizēšanā.

 Anda Andersone un Ruta Graudiņa
1.a.-5.a.klases audzinātājas

 


Olimpiskā diena ‘’TU VARI, JA TU DARI’’ Gaujienas pamatskolā.

Sporta skolotājas Ruta Graudiņa un Anda Andersone ierosināja un izplānoja ‘’Olimpisko dienu 2019. ‘’ kā kopīgu darbošanos, kas vērta uz kompetenču pieejā balstīta mācību satura apguvi. Skolēni darbojās 6 grupās.

Lielajiem puišiem patika nodarbība Sports-spēks, kurā spieda svaru stieni no guļus stāvokļa uz reižu skaitu, bet mazākie skolēni cilāja hanteles.

Nodarbībā Sports –tālākais lēciens skolēni leca trīs lēcienus no vietas. Mērijām, pierakstījām un noslēgumā skolotāja izrēķināja katras klases vidējo lēciena garumu un vidējo pacelto kilogramu daudzumu.

Grupā Vēsture skolēni iepazinās ar Olimpisko spēļu vēsturi. Burtu režģos bija jāmeklē vārdi saistībā ar Olimpiskajām spēlēm un darba lapās pareizi jāsakārto vārdi, kuri saistīti ar konkrēto sporta veidu. Arī skolēni paši veidoja burtu režģus ar senās Grieķijas sporta veidu nosaukumiem.

Grupā Mūzika skolēni jau nedēļas gaitā mācījās Renāra Kaupera dziesmas “Esam Un Būsim’’ tekstu. Nodarbības laikā skolēni kopā ar skolotājām kopīgi dziedāja, kustējās un dejoja.

Kārtīgiem sportistiem ir jālieto veselīga pārtika. Par pārtikas nozīmi un ietekmi uz cilvēka organismu strādāja divas grupas. Pirmsskolā iepazīstināja bērnus ar Latvijā audzētiem dārzeņiem, mācījās tos atpazīt, tīrīt un savērt uz kociņiem. Toties Cerību bērni izbaudīja veselīgo dārzeņu un augļu garšas un krāsas atšķirības. Arī šajā grupā veselīgo pārtiku skaisti sagrieza un noformēja uz traukiem, lai dienas noslēgumā pacienātu visus sportiskos dalībniekus.

Visas darbības tika fotografētas un filmētas, lai vēlāk varētu dokumentēt, veidojot prezentācijas un filmiņas.

Kopīgi vingrojām, dziedājām un fotografējāmies Olimpiskajos apļos. Lai apļi būtu krāsaini, bērni kopā ar internāta skolotājām bija sagatavojuši karodziņus.

Šī bija savādāka mācību diena skolā, kas prasīja skolotājiem lielāku sagatavošanos un sadarbību. Prieks par sasniegto rezultātu!

Dienas gaitā atradām laiku arī otrai aktivitātei, kura saistīta ar pasaules Talkas dienas akciju ‘’Laimes koki”. Pie skolas ir absolventu stādīta bērzu birztaliņa, kuru šogad papildinājām ar jauniem kociņiem. Lai izauklē un savos zaros šūpo mūsu bērnu sapņus un cerības.

Paldies visiem dienas dalībniekiem!

Vita Andersone
Direktore

 

 


“Mēs varam”. Mācību gads ir sācies un Gaujienas pamatskolas skolēni 7. un 8.septembrī jau piedalījās pirmajās sacensībās.

Kā jau katru gadu iesākoties skolai Valmierā tiek rīkotas sporta aktivitātes bērniem ar īpašām vajadzībām, mūsu skolas bērni jau tajās piedalās vienpadsmito gadu. Sacensībās bērni pilnveido savas prasmes vieglatlētikas disciplīnās, kā arī Bocces spēlē. Neizpalika arī satikšanās ar draugiem un jaunu draugu iegūšana. Liels paldies bērniem par piedalīšanos un skolas goda aizstāvēšanu.

Ruta Graudiņa
Sporta skolotāja 

 


Rudens lapu, asteru un dāliju krāšņumā ir pagājušas jau divas mācību nedēļas skolā. Skolēni jau paspējuši nopelnīt pirmos vērtējumus, skolotājas aktīvi plāno stundu un ārpusstundu darbu, tikai mūsu vilciens nedēļu stāvēja bez pasažieriem. Ar skolēnu un skolotāju radošo izdomu, mūsu vilciena vagoni atkal ir ar pasažieriem.

Pašā pirmajā vagonā ir apmeties gulbis, kurš visus mūs vēlas aizvest uz Laimīgo zemi-ko sauc par mājām.

Paldies sk.Dacei Lubūzei- Vizuliņai par ieguldīto darbu. Otrajā vagonā ir ierāpojis “Lielais zirneklis”, kurš tapa ar “b” klašu meiteņu atbalstu. Nākošajā vagonā vietu ieņem “Dārznieku ģimene” no 1a.- 5a.klases. Ceturtais vagons atvēlēts pirmsskolas mazajai ežu ģimenei. Piektajā vagonā atrodas 6a.-9a.klašu grupas lielā ežu ģimene. Nākošajā vagonā omulīgi jūtas “C” klases bērnu un audzinātāju veidotā Dārzeņu ģimenīte. Un pēdējo vagonu aizņem “Sociālā aprūpes centra” bērnu un darbinieku veidotās kompozīcijas.

Paldies visiem, kas radoši darbojās, lai vilciens būtu piepildīts ar rudenīgi krāšņiem pasažieriem.

Anda Andersones
Jaunatnes darba koordinatore 
Dalīties:
5. februāris, 2020, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs