Saistītie raksti

Smiltenes novada bibliotekāri viesojas Vidagas bibliotēkā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Kolēģi iepazinās ar bibliotēkas telpām, uzklausīja bibliotēkas veiksmes stāstus un tika apspriests  kopīgais un atšķirīgais abu novadu bibliotēku darbā.  Mazajai āra lasītavai tika pievērsta vislielākā uzmanība, un tas, galvenokārt, bija brauciena mērķis – apskatīt āra lasītavu, uzklausīt par idejas rašanos un tās izmantošanu. Pēc kopīgā sarunām varu droši un ar pateicību Apes novada vadībai teikt – paldies, ka mūsu iedzīvotājiem ir nodrošināta iespēja lasīt jaunākās grāmatas, un finansējuma apjoms ir pietiekošs, lai pie lasītājiem gada griezumā nonāktu aptuveni 200 jaunākie, populārākie izdevumi.

Aira Mūrniece,

Vidagas bibliotēkas vadītāja

Dalīties:
20. februāris, 2020, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs