Saistītie raksti

Pierobežas pavasara gadatirgum Apē pieteikšanās tiek apturēta

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, pieteikšanās pierobežas pavasara gadatirgum Apē tiek apturēta līdz 14.aprīlim (ieskaitot).

Vēlreiz atgādinām, ka tirgus dalībnieki varēs reģistrēties tikai elektroniski vietnē http://www.apesnovads.lv , par reģistrēšanās iespējām tiks precizēts pēc 14.aprīļa.       

/ До 14 апреля прекращается регистрация участников на весеннюю приграничную ярмарку в Апе. /

Ar cieņu, Apes novada dome

16.03.2020.

 


 

Tradicionālais Pierobežas pavasara gadatirgus Apē notiks svētdien, 10. maijā no plkst. 9.00  līdz 15.00, tā 27. februāra Apes novada domes sēdē lēma deputāti.

Apes gadatirgus pēdējos gados gan pircējiem, gan visdažādākajiem pārdot gribētājiem kļuvis ļoti iecienīts un plašs pārrobežu notikums, kurā Latvijas un Igaunijas tirgotāju skaits krietni pārsniedz trīs simtus. Kā ierasts, pircējiem būs iespēja izzināt vairākas tirdzniecības zonas – amatnieku, mājražojumu produkcija, rūpniecības preces un stādi, košumkrūmi.

Šogad tirgus dalībnieki varēs reģistrēties tikai elektroniski vietnē http://www.apesnovads.lv vai griežoties Klientu apkalpošanas centrā Apes novada domē, pagastu pārvaldēs, kā arī Apes novada bibliotēkās, kur palīdzēs aizpildīt elektronisko iesnieguma formu. 

Aizpildot pieteikuma veidlapu, attiecīgi dalībniekam par tirdzniecības vietu gadatirgū tiks norādīta nodeva, to lūgums apmaksāt ar iesnieguma aizpildīšanu, bet ne vēlāk kā divu darba dienu laikā. Nodeva iemaksājama Apes novada domes bankas norēķinu kontā ar norādi: maksājums par Pierobežas pavasara gadatirgu 2020, tirdzniecības dalībnieka rekvizīti. Pēc maksājuma saņemšanas 5 – 10 darba dienu laikā  uz iesniegumā norādīto e-pastu tiks nosūtīta informāciju par rezervēto tirdzniecības vietu gadatirgū un tirdzniecības atļauja.

Aicinām tirgus dalībniekus iepazīties ar saistošajiem dokumentiem:

”Apes novada pašvaldības pavasara gadatirgus Apē 2020.gada 10.maijā” nolikums;

Apes novada domes saistošie noteikumi Nr.3/2019 ”Par ielu tirdzniecību un tirgus statusa piešķiršanu Apes novadā”.

Lai precizētu informāciju, lūdzam zvanīt pa tālruni: 29436225 – Baiba Vadone vai  64307220, 26180350 – Liene Sināte.

Ar katru gadu pa solītim virzāmies uz lielāku un plašāku pierobežas gadatirgu Apē, kurā radām īpašas sajūtas rosīgā mazpilsētā.

Uz tikšanos lustīgā pavasara andelē Apē!

 

Ilze Ērmane,

Apes novada dome

 

Dalīties:
16. marts, 2020, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs