Saistītie raksti

Par nekustamā īpašuma nodokļa kārtējo maksājumu

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Apes novada dome atgādina, ka līdz 2020. gada 31.martam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 17. augustā un 16. novembrī.

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, aicinām iedzīvotājus informēt pašvaldību, ja ārkārtējās situācijas laikā nevarēs veikt nekustamā īpašuma nodokļa kārtējo maksājumu noteiktajā termiņā. Apes novada domes Finanšu un tautsaimniecības komitejas aprīļa sēdē tiks izskatīts katrs iesniegums un tiks lemts par nokavējuma naudas nepiemērošanu no nesamaksātās summas.

Aicinām iedzīvotājus droši un ērti nekustamā īpašuma nodokli maksāt elektroniski portālā – http://www.epakalpojumi.lv vai http://www.latvija.lv. Abos gadījumos portālos pieejams pašvaldības bankas konts NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Kā arī iespējams norēķināties internetbankā veicot maksājumu uz Apes novada domes norādīto bankas konta numuru.

Informāciju par nekustamā īpašuma nodokļa nomaksu var precizēt, rakstot uz e-pastu: ruta.rudzite@ape.lv  vai zvanot pa tālruni  – 64381692 nodokļu administratorei Rutai Rudzītei.

 

Ilze Ērmane,

Apes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Dalīties:
28. marts, 2020, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs