Saistītie raksti

Pierobežas gadatirgus Apē pagaidām nogaidošā situācijā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Vairāk kā 10 gadu garumā maija sākumā Apes pilsētā ir neierasta rosība, jo pilsēta Pavasara pierobežas gadatirgū sagaida vairākus simtus tirgotāju un vairākus tūkstošus pircēju gan no Latvijas, gan Igaunijas.

Pie normāliem apstākļiem šobrīd jau spraigi noritētu pieteikšanās tirgum, taču, sakarā ar izsludināto ārkārtējo situāciju, pieteikumu pieņemšana tirgum ir apturēta.

Pateicamies par tirgotāju interesi par tirgu arī šajos apstākļos, saņemam gan e- pastus un gan telefona zvanus par iespējamu dalību tirgū, bet vēršam uzmanību, ka esam sagatavojuši tirgotājiem elektronisku pieteikšanās anketu, kas būs atrodama un aizpildāma Apes novada mājaslapā tiklīdz būs skaidra informācija par situāciju valstī pēc 14.aprīļa.

Visi kopā ceram, ka ārkārtējā situācija, kas radusies sakarā ar Covid-19 vīrusa izplatību, būs mazinājusies un mums visiem atkal būs iespēja aktīvi darboties.

Būsim atbildīgi un saprotoši viens pret otru šajos mums visiem saspringtajos, neierastajos apstākļos.

Par tirgus organizēšanas kārtību lūdzam sekot informācijai mūsu mājaslapā http://www.apesnovads.lv.

 Apes novada dome

 

 

Dalīties:
24. marts, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs