Saistītie raksti

Nodrošinās maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērnu ēdināšanu

Print Friendly, PDF & Email

 

 

2.aprīlī Apes novada domes ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums nodrošināt pašvaldībā deklarēto maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērnus no 1.līdz 9.klasei ar brīvpusdienām par laika periodu, kurā valstī noteikta ārkārtējā situācija.

Pašvaldības vadība vienosies ar katru novada izglītības iestādi par brīvpusdienu izsniegšanas kārtību, nodrošinot pusdienu izsniegšanu ģimenei tuvākās izglītības iestādes teritorijā jau no 3.aprīļa, ievērojot fizisko distancēšanos un visus ārkārtas situācijai noteiktos ierobežojumus. Izglītības iestāžu pārstāvji sazināsies ar ģimenēm tuvākajā laikā.

Šāds lēmums tika pieņemts, pamatojoties uz Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātajiem grozījumiem Ministru kabineta rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, ko atbalstīja Ministru kabinets 2020.gada 31.martā. Valsts budžeta finansējumu, ko Izglītības un zinātnes ministrija  aprīlī pārskaitīs 1.-4. klašu skolēnu brīvpusdienām, pašvaldības varēs izmantot pašvaldībā deklarēto trūcīgo, maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu 1.-9.klašu bērnu ēdināšanai.

Par valsts budžeta dotācijas izlietojumu izglītojamo brīvpusdienām ārkārtējās situācijas laikā

 

Ilze Ērmane, sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Dalīties:
2. aprīlis, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs