Saistītie raksti

Par vecāku līdzfinansējuma maksu ārkārtējās situācijas laikā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Ņemot vērā, ka no 12.marta ārkārtējās situācijas laikā ir pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs, kā arī profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmās, nodrošinot mācības attālināti, Apes novada dome 23.aprīlī pieņēma lēmumu par vecāku līdzfinansējuma maksu Gaujienas mūzikas un mākslas skolā ārkārtējās situācijas laikā.

Lēmumā noteikts, ka netiek piemērota vecāku līdzfinansējuma maksa Gaujienas mūzikas un mākslas skolas sagatavošanas grupas audzēkņiem no 16.03.2020. līdz ārkārtējās situācijas beigām.

Savukārt Gaujienas mūzikas un mākslas skolas profesionālās ievirzes nodarbībām, kuru apguvi izglītības iestāde nodrošina attālināti, vecāku līdzfinansējuma maksa netiek piemērota no 01.04.2020. līdz ārkārtējās situācijas beigām.

 

Apes novada dome

 

Dalīties:
23. aprīlis, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs