Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas darba rezultātiem Apes novadā no 01.03.2020.  līdz 31.03.2020.

Martā Smiltenes novada pašvaldības policijas darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 3 reidos:

Ir saņemtas vairākas sūdzības par karantīnas vai pašizolācijas noteikumu pārkāpšanu Apes novadā. Atgādinām, ka Ministru kabineta rīkojums Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” paredz, ka personām un kontaktpersonām, kuras atgriezušās no ārvalstīm, jāveic īpaši piesardzības pasākumi – 14 dienu pašizolēšanās dzīvesvietā (mājas karantīna). LAPK 176.2 pantā par ārkārtējās situācijas vai izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu paredzēts naudas sods līdz 350 eiro.

Savukārt KL 225.1 pants par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu, ja ar to radīts būtisks kaitējums valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas interesēm, paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu (mazāk smags noziegums). Par iepriekš minētajām darbībām, ja tās izraisījušas smagas sekas, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 8 gadiem (smags noziegums).

Ja iedzīvotājiem ir informācija par personām, kuras apzināti neievēro pašizolāciju, aicinām ziņot, zvanot Valsts policijai –  110.

Smiltenes novada Pašvaldības policija

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas darba rezultātiem Apes novadā no 01.02.2020. – 29.02.2020.

Februārī Smiltenes novada pašvaldības policijas darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 3 reidos:

Smiltenes novada Pašvaldības policija

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas (SNPP) darba rezultātiem Apes novadā no 01.12.2019. – 31.12.2019.

Decembrī SNPP darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 3 reidos:

Smiltenes novada Pašvaldības policija

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas (SNPP) darba rezultātiem Apes novadā no 01.11.2019. – 30.11.2019.

Novembrī SNPP darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 3 reidos:

Pašvaldības policijas priekšniece

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas (SNPP) darba rezultātiem Apes novadā no 01.10.2019. līdz 31.10.2019.

Oktobrī SNPP darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 4 reidos:

Pašvaldības policijas priekšniece

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas (SNPP) darba rezultātiem Apes novadā no 01.09.2019. – 30.09.2019.

Septembrī SNPP darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 3 reidos:

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas darba rezultātiem augustā

Smiltenes novada Pašvaldības policijas (SNPP) darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 3 reidos:

7.augusta reidā uzraudzīta sabiedriskā kārtība Apes novadā un tās apkārtnē, bet pārkāpumi netika konstatēti un administratīvā pārkāpuma protokoli netika sastādīti.

23. un 24. augusta reidā uzraudzīta sabiedriskā kārtība Apes pilsētas svētkos. Svētku laikā pārkāpumi netika konstatēti un administratīvā pārkāpuma protokoli netika sastādīti.

Egija Cekula
Smiltenes novada Pašvaldības policijas priekšniece

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas (SNPP) darba rezultātiem Apes novadā no 01.07.2019. – 31.07.2019.

Jūlijā SNPP darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 3 reidos:

Normunds Liepa
Pašvaldības policijas priekšnieks