Saistītie raksti

Pašvaldība saņem “BaltCap Latvia Investments” sarūpētos aizsarglīdzekļus

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

 

Apes novada pašvaldība ir saņēmusi “BaltCap Latvia Investments” sarūpētus aizsarglīdzekļus: FFP2 maskas (300 gab.), lateksa cimdi (3500 gab.), bahilas (2500 gab.), galvas segas (1500 gab.), aizsargbrilles (50 gab.) un trīsslāņu sejas maskas (1000 gab.). Visi aizsarglīdzekļi ir nodoti Administratīvās lietvedības inspektoram un novada Sociālā dienesta, Bāriņtiesas, Sociālās aprūpes centra “Trapene”, Bērnu Sociālās aprūpes centra “Gaujiena” darbiniekiem ikdienas pienākumu veikšanai.

Izsakām lielu pateicību “BaltCap Latvia Investments” un partneriem – SIA “Anaerobic Holding”, SIA „Agro Iecava”, SIA “AD Biogāzes Stacija”, SIA “RZS Energo”, SIA “Energia Verde”, SIA “LaboChema”, SIA “Graanul Invest”, SIA “Latgran”,  SIA „Fortum”, SIA “AJ Power”, SIA “Enertec Krustpils”, “Mežvidi”, kas ziedojuši naudu aizsarglīdzekļu iegādei.

 

Dalīties:
29. aprīlis, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs