Saistītie raksti

Zināmi erudīcijas spēles “Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes!” uzvarētāji

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Otrdien, 14. aprīlī līdz ar Latvijas Bankas organizētās sabiedrības aptaujas “Latvijas gada monēta 2019” rezultātu paziņošanu noslēdzas arī aptaujas ietvaros rīkotā erudīcijas spēle “Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes!” Spēli rīkoja Gada monētas akcijas sadarbības partneri – Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) un sabiedrība Tilde, un tajā tika aicināti piedalīties pašvaldību publisko un skolu bibliotēku pārstāvji. “Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes!”uzvarētāji un aktīvākās bibliotēkas, no kurām spēlē piedalījās vislielākais lasītāju skaits, balvās saņem Latvijas Bankas – 2019. gadā izlaisto kolekcijas monētu “Brīvības cīņas (1918–1920)”.

Erudīcijas spēles uzvarētāji individuālajā konkurencē tika noteikti, izlozējot piecus veiksminiekus no tiem spēles dalībniekiem, kuri bija pareizi atbildējuši uz visiem spēles jautājumiem. Uzvarētāju skaitā ir iekļuvusi Agrita Leite ( Apes bibliotēka)

Šo monētu saņems arī piecas bibliotēkas, kuras visaktīvāk rosinājušas savus lasītājus piedalīties spēlē, kā arī medijos un sociālajos tīklos popularizējušas Gada monētas aptauju un spēli “Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes” 

2) kategorijā „Mazpilsētu un novadu bibliotēkas” Iekļuva – Apes bibliotēka (vadītāja Agrita Leite)

Šogad erudīcijas sacensībā kopskaitā piedalījās 390 dalībnieki no 122 bibliotēkām. 266 dalībniekiem izdevās atrast atbildes uz visiem spēles jautājumiem, un kopumā dalībnieki izspēlēja spēli 4733 reizes.

 

Dalīties:
21. aprīlis, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs