Saistītie raksti

Sākot no 18.maija Apes novada bibliotēkas atsāk darbu

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 Sākot ar 18. maiju  Apes, Gaujienas, Trapenes un Vidagas bibliotēkas atsāk grāmatu, žurnālu un citu izdevumu apmaiņu klātienē.

Pievērsiet uzmanību ierobežojumiem!

Aicinām ikvienu izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī- ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus!

Apmeklētājus aicinām:

  • Rezervēt grāmatas jau iepriekš- pirms bibliotēkas apmeklējuma, izmantojot elektronisko katalogu. Par autorizācijas datiem, ja tādi jums vēl nav izsniegti- sazinieties ar bibliotēku. Bibliotēku kontakti.
  • Ja iepriekšēja rezervēšana nav iespējama, bibliotēkas darbinieks, uzklausot apmeklētāja vēlmes, palīdzēs atlasīt un izsniegs nepieciešamo literatūru!
  • Apmeklējot bibliotēku, jāņem vērā, ka apmeklētāju plūsma tiks regulēta un uzgaidīt būs nepieciešams ārpus bibliotēkas.
  • Jau izsniegtajiem izdevumiem lietošanas termiņš tiks pagarināts līdz brīdim, kamēr valstī netiks atcelts ārkārtas situācijas stāvoklis.
  • Turpinām nodrošināt un aicinām izmantot arī attālinātos pakalpojumus- autorizācijas datu piešķiršana katalogam un reģistrācijai E-grāmatu bibliotēkā, datu bāzu izmantošanai, elektroniskā dokumentu piegāde uz lietotāja e-pastu u.c. 
  • Ja nepieciešama informācija vai uzziņas, literatūra par kādu konkrētu tēmu, to sagatavosim tikai pēc iepriekšēja pieteikuma (vēlams pieprasījumu bibliotēkai nosūtīt attālināti) un saņemt to varēsiet noteiktā laikā, sazinoties ar bibliotekāru vai uz apmeklētāja e-pastu.
  • Bibliotēkas darbiniekiem ir tiesības apmeklētājiem ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm (drudzis, klepus, elpas trūkums) liegt ieeju bibliotēkā un aicināt tos atstāt bibliotēku, rekomendējot doties uz mājām un sazināties ar savu ģimenes ārstu.

Sekojiet informācijai par izmaiņām:

http://www.apesnovads.lv

 

Dalīties:
15. maijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs