Apes novada pašvaldības iestādes ar 11.jūniju atsāk iedzīvotāju pieņemšanu klātienē

Ar 11.jūniju visas Apes novada pašvaldības iestādes un struktūrvienības, stingri ievērojot drošības un piesardzības prasības, atsāk iedzīvotāju pieņemšanu klātienē pēc iepriekšējas pieteikšanās.

Aicinām iedzīvotājus iepriekš pieteikties, zvanot 26180350 vai rakstot uz e-pastu administracija@ape.lv .

Lai tiktos ar pašvaldības speciālistiem, nepieciešams iepriekš sazināties   elektroniski vai telefoniski, vai ar klientu apkalpošanas speciālista palīdzību un pieteikt tikšanos.

Apes novada dome aicina arī turpmāk izmantot elektronisko saziņu, iesniegumu, veidlapu paraugi atrodami http://www.apesnovads.lv/pasvaldiba-3/pakalpojumi/ . Tos iespējams rakstīt arī brīvā formā.

Valsts pakalpojumi pieejami portālā latvija.lv, saziņa e-pastā: ape@pakalpojumucentri.lv vai uz tālruni 26180350.

Visu Apes novada pašvaldības iestāžu un darbinieku kontakti atrodami šeit.

10. jūnijs, 2020, Līga Solosteja