Saistītie raksti

Ceļojums uz Apes novada VIREŠIEM

Print Friendly, PDF & Email

 

Ieplāno mazo ceļojumu uz  Apes novada Virešiem! Virešu novadpētniecības centrā „Mājvieta” var iepazīties  ar dzejnieces Kornēlijas  Apškrūmas dzīvi, daiļradi, vaļaspriekiem apskatot viņai veltīto ekspozīciju, iepazīties ar  Virešu pagasta vēsturi un noskaidrot kāda pagasta pārvalde bijusi novadpētniecības centra namā pirms 100 gadiem . Novadpētniecības centra apmeklējumu var apvienot ar pastaigu kādā no trijām dabas takām  –  Randatu, Tilderu vai Vizlas. Visas trīs dabas takas atrodas aizsargājamo ainavu apvidū „Ziemeļgauja” un katrā no tām var ieraudzīt kaut ko īpašu, kādu dabas vērtību vai vienkārši brīnišķīgu ainavu.  Var iegriezties arī kādā no Lauku labumu saimniecībām, lai redzētu mūsu pagasta darbīgo saimnieku veikumu.

Pēc ceļojuma var pārnakšņot viesu namā, vai atrast piemērotu telšu vietu pie Gaujas.

Novadpētniecības centrā iespējams iegādāties dažādus suvenīrus un K.Apškrūmas jaunāko grāmatu!

Virešu novadpētniecības centra „Mājvieta” ekspozīcija iekļauta Apes novada 2020. gada tūrisma piedāvājumā „Dižgaru ceļš”.

Visa nepieciešamā informācija atrodama http://www.apesnovads.lv .

 

Virešu novadpētniecības centrs “Mājvieta”

vadītāja Līga Ozoliņa

Dalīties:
9. jūnijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs