Saistītie raksti

Izmaiņas grafikā: „Gaismas ceļš” apkārt Latvijai

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Otrdien, 16.jūnijā plkst.10:00 Krāslavā tika iedegtas divas gaismas lāpas, kuras uzsāka „Gaismas ceļu” pretī viena otrai. Tās nesīs divas skrējēju komandas – Ziemeļaustrenis un Dienvidrietenis. Katra devās savā virzienā, lai, noslēdzot skrējienu, satiktos Kolkas ragā. Skrējiena mērķis ir izveidot nepārtrauktu “Gaismas ceļa” ritējumu, kuru nodrošinās skrējēju komandas, nododot gaismas stafeti ik pēc ~20 km. Katra komanda, noslēdzot savu skrējiena posmu, iedegs simbolisku ugunskuru, izgaismojot Latvijas robežu.

16.jūnijā 7.etapa nakts posmu Pasiene – Briģi (Zilupes un Ludzas novadi) veica komanda „Orientieristi” no Smiltenes, kuras dalībnieku vidū bija gaujienietis Austris Kalniņš.

Izmaiņas grafikā: Apē maiņa notiks 18.jūnijā plkst.5:19 un Gaujienā plkst. 8:10

Seko līdzi skrējienam: https://www.mapon.com/gaismas-cels/ un pievienojies!

1836 Gaismas ceļa Tempa turētāju provizoriskais pārvietošanās grafiks un stafetes maiņas punkti:: ej.uz/1836TempaTuretaji

Stafetes maiņas punktu atrašanās vietas: GoogleMaps

 

 

Dalīties:
17. jūnijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs