Saistītie raksti

Kultūrvēsturiskais maršruts “Dižgaru ceļš”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

2020.gada tūrisma sezonā no 1.jūnija piedāvājam iepazīt, ar Apes novadu saistīto, dzejnieku un komponista daiļradi maršrutā „Dižgaru ceļš”, inovatīvā un nedaudz neierastā veidā.

Dodoties pa A2 autoceļu Rīga – Veclaicene virzienā, sekojot norādēm „Dižgaru ceļš”, pirmā pietura Virešos. Jaunatklātajā novadpētniecības centrā „Mājvieta”, piedāvājam iepazīt dzejnieces Kornēlijas Apškrūmas daiļradi, aplūkot viņas vaļasprieku – „Pūču” kolekciju, veikt dažādus izzinošus uzdevumus. Tālāk dodoties uz Gaujienu, apmeklēt komponista Jāzepa Vītola memoriālo muzeju „Anniņas” un noskatīties muzikāli teatralizētu uzvedumu par izcilo komponistu. Tad turpināt ceļojumu uz Trapenes novadpētniecības centru. Pa visgarāko lapegļu aleju Latvijā, nonākot dzejnieka Ojāra Vācieša bērnības zemē, iepazīt viņa dzeju un sastapt “Astoņus kustoņus”, izpildot dažādus uzdevumus. Apē dzirnavu iela – 24, rakstnieces Elīnas Zālītes memoriālajā mājā, jūs sagaidīs aizraujoša Izlaušanās spēle. Vai spēsi atrisināt spēli un izkļūt no mājas?

Gaidām ciemos, bet – pirms tam neaizmirsti pieteikties un saskaņot vēlamo apmeklējuma laiku!

 

Zvani un piesakies:

Virešos – 29489660, Gaujienā – 29247772 vai 28386923, Trapenē – 25413403 vai 25413243 , Apē – 26469325 vai 29131404 !

 

Dalīties:
2. jūnijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs