Saistītie raksti

Pludmales volejbols jūnijā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

     Atsākot pludmales volejbola sacensības, karstajā vasaras sestdienā par Apes novada posma turnīra medaļām četrās grupās, spēkiem mērojās 13 komandas.

     Jaunietēm labākās komanda “Neizturīgās”- Enija Paleja, Alīna Zīle ; otrās – “Bērzkalniņas”- Dārta Elīza Bērziņa, Enija Lija Kalniņa; trešajā vietā “Iesācējas”-Līna Alīna Smirnova, Kristīne Fiļipova.

     Jauniešiem uzvarētāji “Degļi”- Ralfs Raipalis, Niklāvs Korkunovs; otrie “Divi divpadsmit”- Rihards Kārkliņš, Mareks Ozols; trešajā vietā “Cālīši”- Kristaps Svens Konoščenoks, Madars Arbidāns.

     Sievietēm nepārspētas palika “SM” Madara Vorfolamejeva, Sanija Ozoliņa; otrajā vietā atstājot “SS”-Signi Ēveli, Sanitu Bērziņu.

     Ļoti spraigas sacensības izvērtās starp vīriešu komandām, un tikai veiksme spēles galotnēs izšķīra uzvarētājus. Un tā karstajās Apes smiltīs “zelts ”komandai “Kā Es” Ritvars Ņeupakojevs, Nauris Lepiks; “sudrabs”-komandai “Mangalis”-Kaspars Spirks, Deivids Miķelsons; “bronza”-“Zicāns”- Renārs Karro, Reinis Kazaks.

     Nākošais posms Apē paredzēts 25. jūlijā.

 

 

Dalīties:
29. jūnijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs