Saistītie raksti

„Radoši finansējuma piesaistes veidi NVO sektorā”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Š.g. 26. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 13.00 aicinām nevalstisko organizāciju, iestāžu, reliģisko organizāciju pārstāvjus un pašvaldību darbiniekus uz interesantu, izglītojošu semināru „Radoši finansējuma piesaistes veidi NVO sektorā”. Seminārs notiks Litenes tautas namā (Gulbenes novadā).

No plkst. 9.30 līdz 10.00 ierašanās un kafija. Tālāk biedrības „Alūksnes NVO centrs” valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece pastāstīs par projektu “Alūksnes NVO atbalsta centrs – rosīgām kopienām”, biedrības „Alūksnes  NVO centrs” darbības principiem un aktivitātēm Alūksnes novada Sabiedrības centrā, kā arī radošajām labdarības akivitātēm Alūksnes un Apes novadā.

Uz tikšanos!

Ja nepieciešams sazināties: tel.nr. 28642250 (Dz.Zvejniece);  dzintra_zv@inbox.lv

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.  

 

 

Dalīties:
19. jūnijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs