Saistītie raksti

Skrējiens “Gaismas ceļš” Latvijai!

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Sagaidot 2020.gada vasaras Saulgriežus, apkārt Latvijai pa 1836 ceļu, kas vijas pa Latvijas (pie)robežu, tiks nestas Gaismas lāpas – izgaismojot Latviju, veidojot Gaismas un mīlestības ceļu.

Skrējiena laikā no vienas uguns tiks iedegti ugunskuri visapkārt Latvijai, veidojot šo Gaismas un mīlestības ceļu. Katru Gaismas ceļa komandu sagaidīs Gaismas ceļa vēstnesis, kurš būs sagatavojis ugunskura vietu un pēc tam pieskatīs iedegtu guni, kamēr Gaismas lāpa turpinās ceļu apkārt Latvijai, savienojot novadus, ciemus un cilvēkus.

18.jūnijā (no rīta pēc plānotā grafika) plkst.4:05 Gaismas ceļa komanda sasniegs Api un plkst.6:56 Gaujienu, lai iedegtu ugunskurus Apē pie 1836 robežstaba Simtgades laukumā (Skolas un Ganību ielas krustojums) un Gaujienas pilsdrupās, un nodotu lāpu nākošai komandai, kas turpinās skrējienu.

Aicinājums atbalstīt šo skrējienu, pievienojoties un atbilstoši savām spējām noskrienot kādu km vai būt klāt ugunskura iedegšanas brīdī.

Tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par akciju un pievienoties skrējienam, lūgums sazināties un pieteikties Apē – Ilva Sāre un Gaujienā – Sanita Sproģe!

Veidosim Gaismas un mīlestības ceļu, izstarosim sirsnīgu pateicību mūsu tautai, mūsu Latvijai, mūsu planētai ar labām domām un darbiem. Izstarosim ticību un cerību!

 

Dalīties:
11. jūnijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs