Saistītie raksti

Apes pilsētas svētki 2020

Print Friendly, PDF & Email

 

 

“Atvēli laiku” 21., 22., 23. augustā

Augusta ceturtajā nedēļā aicinām atrast laiku, lai satiktos, lūgtu, mīlētu, baudītu, sacenstos, atcerētos un atpūstos mūsu pilsētas Apes svētkos – 21., 22. un 23.augustā.

 

Piektdien sāksim ar aizlūgumu Apes Svētā Mateja ev.lut. baznīcā. Svētku ieskaņas koncertā pilsētas centrā muzicēs Apes bērni un jaunieši, īpašie viesi šajā vakarā būs Igo un Jānis Strazds.

Sestdien rīta pusē aicinām uz mopēdu un velosipēdu salidojumu, kur ikviens interesents aicināts piedalīties parādē, izrādot savu moto vai velo lolojumu. Tiksimies amatnieku un mājražotāju tirdziņā, Ganību ielā, kur smaržos pēc siltas, svaigi kūpinātas gaļas, pašceptas maizes, īsta koka, lina un ziedu aromāta. Kā ierasts, pilsētas centrā Apes novada domes vadība sveiks pilsētiņas iedzīvotājus un viesus svētkos un godinās jaundzimušos novadniekus.

Sportisti varēs mēroties spēkiem pludmales volejbolā, sacensties par Latvijas spēcīgāko mazo pilsētu un izzināt pilsētu Velo slēpņošanas aktivitātēs. Bērniem paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes burbuļojoties, cukurojoties un rotaļājoties bērnu paradīzē.  Savukārt erudīti tiksies erudīcijas spēlē “Prāta laboratorija”.

Sestdienas vakarā pilsētas centru pieskandinās Kurzemes vīri – grupa “Rumbas kvartets” koncertā “Septiņi pavasara mirkļi”. Vakaru noslēgsim ar šovprogrammu “KINO”, izpildītāji BUA SHOW AGENCY un dziedātāja Alise Kante

Visas dienas garumā būs iespēja apciemot VUGD Apes posteni, uzdot interesējošus jautājumus ugunsdzēsējiem-glābējiem, piedalīties Zemessardzes 31.kājnieku bataljona rīkotās aktivitātēs, iesaistīties Alūksnes un Apes novadu fonda labdarības spēlē – Eža māja.

Svētdien dosimies apciemot tuviniekus mūsu kapsētās, kā ierasts plkst. 12.00 Meža kapos, plkst. 14.00 Apes pilsētas kapos.

Aicinām svētku dalībniekus, apmeklētājus, ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas saistībā ar Covid-19 izplatību.

Atvēli laiku sev, savējiem, mūsu pilsētai –  Apei!

 

Tirdziņš Apes pilsētas svētkos 22.augustā jau no plkst. 8.00

Rosīgs sestdienas rīts pa mazbānīša sliežu ceļu gaida ikvienu amatnieku un pircēju.

Te smaržos pēc siltas, svaigi kūpinātas gaļas, pašceptas maizes, īsta koka, lina un ziedu aromāta. Ierasts burziņš, bērnu čalas bērnu atpūtas zonā ar piepūšamo atrakciju.

Atnāc arī Tu un baudi, novērtē, nogaršo tirgotāju sarūpēto!

Amatniekus un mājražotājus aicinām pieteikties no 1.augusta elektroniski tirgus@ape.lv, aizpildot iesniegumu http://www.apesnovads.lv/gadatirgus/

3.pielikums Iesniegums atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai pasākuma laikā 

Aicinām tirgotājus un pircējus būt atbildīgiem un ņemt vērā valstī noteiktos ierobežojumus veselībai drošas komercdarbības veikšanā! Tirdzniecības zonā tirgotājus un pircējus aicinām ievērot valstī noteikto 2 m distanci.

Tiekamies 22.augustā jau no plkst. 8.00, Ganību ielā, Apes pilsētas svētkos!

 

 

Dalīties:
29. jūlijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs