28.06. plkst.14:00
Domes kārtējā sēde

 

 

 

 

Saistītie raksti

Atvērtās dienas laukos

Print Friendly, PDF & Email

 

 

“Atvērtās dienas laukos” BŪS arī šogad! Kaut gan pasākuma norise pavasarī tika izjaukta, tomēr, pateicoties uzņēmēju atsaucībai un vēlmei turpināt šo “Atvērto dienu” tradīciju, šoreiz esam nolēmuši “Atvērtās dienas laukos” organizēt vasaras izskaņā – 22. un 23. augustāPriecāsimies par jūsu iesaisti pasākuma dalībnieku apzināšanā! Ja iespējams, pārsūtīt šo ziņu sava novada uzņēmējiem ar aicinājumu piedalīties.

“Atvērtās dienas laukos” (ADL) ir Latvijas lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākumus, kuru mēs – “Lauku ceļotājs” rīkojam jau kopš 2014. gada un mums par lielu prieku, dalība tajā daudziem lauku tūrisma uzņēmumiem jau kļuvusi par tradīciju.

Aicinām jūs, tūrisma informācijas centrus, uzrunāt savus vietējos lauku tūrisma uzņēmējus un mudināt viņus pievienoties “Atvērtajām dienām laukos”, lai kopīgi popularizētu laukus un savus audzētos, ražotos produktus un pakalpojumus. 
ADL aicināti piedalīties: naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi. Uzņēmējiem dalība pasākumā ir bez maksas.

Lai piedalītos ADL, ikviens lauku tūrisma uzņēmējs izstrādā šī pasākuma īpašo piedāvājumu, kas šajās dienās konkrētajā saimniecībā var ietvert īpašas ekskursijas, draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes, kas padarītu viesiem ciemošanos interesantāku vai izdevīgāku.

Mēs aicinām lauku tūrisma uzņēmējus pieteikt savu dalību, aizpildot elektronisku PIETEIKUMA ANKETU: https://forms.gle/ubQDa9XDRBAwkQ4NA. Pieteikšanās līdz 8. jūlijam.
Tiks izvērtēta piedāvājumu atbilstība pasākuma formātam.

Tāpat kā iepriekšējos gados – tiks veidota pasākuma mājas lapa un drukātā veidā izdota pasākuma karte (celotajs.lv/atvertasdienas), kā arī veidota mārketinga kampaņa, lai mudinātu vietējos iedzīvotājus ceļot pa Latviju, iegādāties vietējo ražotāju preces un izvēlēties vietējos pakalpojumus. 

Pasākumu “Atvērtās dienas laukos” atbalsta: Zemkopības ministrija. 

Lūdzu, sazinieties ar “Lauku ceļotāju”, ja jums ir kādi jautājumi par akcijas norisi vai piedāvājuma veidošanu.

http://www.celotajs.lv

 

Dalīties:
2. jūlijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen